Uitslagen

24-07-2021
Nadine Willems800m2.11,29Trackmeeting (Eindhoven)
17-07-2021
Marcella Herzog1500m4.26,75Flanders Cup (Ninove (B))
Daan Reintjes5000m14.23,78Flanders Cup (Ninove (B))
16-07-2021
Guido Engelen1500m4.36,68Trackmeeting (Utrecht)
Milan Verheugen1500m4.24,49Trackmeeting (Utrecht)
Meeuwes Klaassen800m2.15,45Trackmeeting (Utrecht)
Mare Versluis800m2.24,02Trackmeeting (Utrecht)
Nadine Willems800m2.12,46Trackmeeting (Utrecht)
10-07-2021
Daan Reintjes1500m3.50,22Guldensporen meeting (Kortrijk (B))
Yorben Ruiter3000m7.51,98Guldensporen meeting (Kortrijk (B))
Yvo van den IJssel800m2:29.40zomerwedstrijd (Zevenaar)
08-07-2021
Nadine Willems1500m4.41,35Trackmeeting (Winterswijk)
Thijn van Elburg3000m9.18,01Trackmeeting (Winterswijk)
Famke Heinst3000m9.26,47Trackmeeting (Winterswijk)
Marcella Herzog3000m9.21,74Trackmeeting (Winterswijk)
Milan Verheugen3000m9.46,65Trackmeeting (Winterswijk)
Mare Versluis800m2.26,28Trackmeeting (Winterswijk)
Meeuwes Klaassen800m2.17,22Trackmeeting (Winterswijk)
04-07-2021
Milan Verheugen1500m4.30,73The 4th of July Track Meeting (Dongen)
Yorben Ruiter800m1.52,58PAC Competitie (Heerhugowaard)
03-07-2021
Marcella Herzog1500m4.25,46Nacht van de Atletiek (Heusden (B) )
Famke Heinst1500m4.22,84Nacht van de Atletiek (Heusden (B) )
Mare Versluis800m2.23,14Nacht van de Atletiek (Heusden (B) )
01-07-2021
Thijn van Elburg5000m16.42,30LAAC MPM (Hengelo )
27-06-2021
Mare Versluis800m2:26,10AV Haarlemmermeer Summer Games (Hoofddorp)
26-06-2021
Daan Reintjes5000m14:11,41Asics NK Atletiek (Breda)
Yorben Ruiter5000m13:56,93Asics NK Atletiek (Breda)
Famke Heinst5000m16:21,65Asics NK Atletiek (Breda)
Marcella Herzog5000m16:30,58Asics NK Atletiek (Breda)
25-06-2021
Famke Heinst3000m sc10:09,82Asics NK Atletiek (Breda)
Nadine Willems800m2:12,01Asics NK Atletiek (Breda)
Kyra Keurentjes800m2:10,58Asics NK Atletiek (Breda)
20-06-2021
Yvo van den IJssel800m2:30.11Trackmeeting (Eindhoven)
18-06-2021
Thijn van Elburg1500m4:22,16Trackmeeting (Utrecht)
Mare Versluis800m2:26,87Trackmeeting (Utrecht)
Meeuwes Klaassen800m2:20,44Trackmeeting (Utrecht )
12-06-2021
Yorben Ruiter10000m28:51,62Gouden Spike (Leiden )
Marcella Herzog10000m34:55,00Gouden Spike (Leiden )
29-05-2021
Daan Reintjes5000m14.03,57Global Athletics (Nijmegen )
Nadine Willems800m2.11,98Next Generation Athletics (Nijmegen)
15-05-2021
Nadine Willems600m1.35,22Testwedstrijd AV de Liemers (Zevenaar)
Yvo van den IJssel600m1:49.06Testwedstrijd AV de Liemers (Zevenaar)
21-03-2021
Frank FutselaarHalve Marathon1:02:46 (persoonlijk record)Dresden invitational (Dresden (Duitsland))
06-12-2020
Frank Futselaarmarathon2:11.30 (Olympische limiet)Valencia Marathon (Valencia)
22-11-2020
Tom van Beusekom10km33.19CoronaSolo10k (Nederland)
08-10-2020
Yvo van den IJssel1000m3:26.80Trackmeeting (Winterswijk)
04-10-2020
Frank FutselaarMarathonDNFLonden Marathon (Londen)
19-09-2020
Daan Reintjes10.000m29.45,08Gouden Spike (Leiden )
Bregje Sloot400m54,54Gouden Spike (Leiden )
Nadine Willems800m2.13.43Gouden Spike (Leiden )
Frank FutselaarNK 10.000m28:50,92Gouden Spike (Leiden )
18-09-2020
Tom van Beusekom500015.53.60Trackmeeting (Wageningen)
15-09-2020
Bregje Sloot800m2.01,53Galà dei Castelli (Bellinzona (CH))
11-09-2020
Bregje Sloot800m2.02,79P-T-S Meeting (Šamorín (SK))
06-09-2020
Bregje Sloot800m2.04,40Nacht van de Atletiek (Heusden (B) )
30-08-2020
Bregje Sloot800m finale2.05,11NK Senioren (Utrecht)
29-08-2020
Daan Reintjes5000m14.13,03NK Senioren (Utrecht)
Bregje Sloot800m series2.11,72NK Senioren (Utrecht)
Nadine Willems800m series2.12.17NK Senioren (Utrecht)
Frank FutselaarNK 5000m13:39.39NK Senioren (Utrecht)
22-08-2020
Bregje Sloot400m55,23Westfries Atletiekgala (Grootebroek)
Nadine Willems400m59,02Westfries Atletiekgala (Grootebroek)
15-08-2020
Yvo van den IJssel1000m3:14.90Global Athletics (Nijmegen )
Robin Rietman1500m4.07,71PUMA Jump'n Run Meeting (Dortmund (D))
Nadine Willems800m2.11.82Global Athletics (Nijmegen )
10-08-2020
Bregje Sloot800m2.02,86Folksam Grand Prix (Sollentuna (S))
01-08-2020
Robin Rietman1500m4.08,99Climax Summer Games (Ede)
Daan Reintjes3000m8.09,67MILA (Vught)
Nadine Willems800m2.13.24Climax Summer Games (Ede)
25-07-2020
Yvo van den IJssel800m2:40.66Heerenveen Classic (Heerenveen)
18-07-2020
Guido Engelen1500m4:32.41Trackmeeting (Utrecht)
Daan Reintjes1500m3.45,05Papendal race (Papendal)
Eline de Jong3000 m10.23.14Trackmeeting (Utrecht)
Robin Rietman3000m9.13,34Trackmeeting (Utrecht)
Nadine Willems800m2.11.02Trackmeeting (Utrecht )
Bregje Sloot800m2.02,51Papendal race (Papendal)
14-07-2020
Yvo van den IJssel1000m3:18.80Trackmeeting (Winterswijk)
Tom van Beusekom30009.13.34Trackmeeting (Winterswijk)
10-07-2020
Eline de Jong1500 m4.49.52Trackmeeting (Utrecht)
Robin Rietman3000m8:43,92Trackmeeting (Utrecht )
Famke Heinst3000m9.32.31Trackmeeting (Utrecht )
Nadine Willems800m2.13.23Trackmeeting (Utrecht )
04-07-2020
Daan Reintjes1500m3.48,63Papendal race (Papendal)
Bregje Sloot800m2.04,04Papendal race (Papendal)
27-06-2020
Bregje Sloot1km2.57,88Time Trial (Zevenaar)
Frank Futselaar3 km7:58CoronaSolo3K (Zevenaar)
Guido Engelen3km9.53CoronaSolo3K (Zevenaar)
Robin Rietman3km8:47CoronaSolo3K (Zevenaar)
Daan Reintjes3km8.03CoronaSolo3K (Zevenaar)
13-06-2020
Frank Futselaar5 km 15:18Running Apart Together (Zevenaar)
Robin Rietman5km15:19Running Apart Together (Zevenaar)
02-06-2020
Bregje Sloot600m1.27,60Time Trial (Zevenaar)
17-05-2020
Frank Futselaar10 km 29:26CoronaSolo10k (Nederland)
16-05-2020
Daan Reintjes10km29.47CoronaSolo10k (Nederland)
Bregje Sloot3km9.44Time Trial (Zevenaar)
27-04-2020
Evi Sliedrecht5km22:11CoronaSolo5K (diverse)
25-04-2020
Guido Engelen5km17.09Running Apart Together (Zevenaar)
Frank Futselaar5km13:53CoronaSolo5K (Nederland)
Daan Reintjes5km14.12CoronaSolo5K (Nederland)
Bregje Sloot5km17.03CoronaSolo5K (Nederland)
Robin Rietman5km15.21CoronaSolo5K (Nederland)
Tom van Beusekom5km15.45CoronaSolo5K (diverse)
08-03-2020
Robin Rietman15km51.27Elverloop (Wehl)
01-03-2020
Robin Rietman10km34.07Achtkastelenloop (Vorden)
Frank Futselaar10km34:21NK Cross (Emmeloord)
Bregje Sloot2500m9.32NK Cross (Emmeloord)
27-02-2020
Daan ReintjesHalve Marathon1.06.42Barcelona Halve Marathon (Barcelona (Spanje))
16-02-2020
Frank FutselaarHalve Marathon1:03.11 (Persoonlijk Record & EK Limiet)Barcelona Halve Marathon (Barcelona (Spanje))
08-02-2020
Bregje Sloot2500m9.43NETL Cross (Kraggenburg)
02-02-2020
Robin Rietman8km25.45Midwintermarathon (Apeldoorn)
01-02-2020
Evi Sliedrecht2km5m52sBVC cross (Rhenen)
26-01-2020
Bregje Sloot2637m8.52Mastboscross (Breda)
Evi Sliedrecht5km23m20sSafari run (Arnhem)
25-01-2020
Yvo van den IJssel600m1:43.86 (PR)Nationale CD Indoor (Apeldoorn)
12-01-2020
Guido Engelen10 km33.44 (PR)Dijkencross (Pannerden)
Robin Rietman10km32.40Dijkencross (Pannerden)
Saskia de Jong5 km23:47Dijkencross (Pannerden)
Evi Sliedrecht5km24m13sDijkencross (Pannerden)
Frank FutselaarHalve Marathon1:09.25Egmond halve marathon (Egmond)
11-01-2020
Saskia de Jong1600 meter7:02BVC Cross (Ede)
Evi Sliedrecht1600m6m51sBVC Cross (Ede)
Yvo van den IJssel2 km.8:47BVC Cross (Ede)
05-01-2020
Saskia de Jong5 km24:16Dijkencross (Pannerden)
Evi Sliedrecht5km23m53sDijkencross (Pannerden)
02-01-2020
Evi Sliedrecht5km22m25sBeek cross (Beek)
31-12-2019
Evi Sliedrecht2km9m01sSylvestercross (Soest)
Bregje Sloot3200m12.55Sylvestercross (Soest)
29-12-2019
Guido Engelen10 km34.16Dijkencross (Pannerden)
Robin Rietman10km33.06Brink tot Brinkloop (Deventer)
Saskia de Jong5 km24:04Dijkencross (Pannerden)
Nadine Willems5,3km21.01Dijkencross (Pannerden)
Evi Sliedrecht5km23:39Dijkencross (Pannerden)
22-12-2019
Saskia de Jong5 km24:30Dijkencross (Pannerden)
Evi Sliedrecht5km24:13Dijkencross (Pannerden)
14-12-2019
Robin Rietman10km35.39Adventure run (Ameland)
Evi Sliedrecht1600m06:25BVC Cross (Wageningen)
Saskia de Jong1700 meter6:40BVC Cross (Wageningen)
Bregje Sloot2800m10.20Gelders Overijsselse Crosscompetitie (Harderwijk)
01-12-2019
Yvo van den IJssel1 km.3:33MontferlandRun ('s-Heerenberg)
Jeroen Giezen15 km55:56MontferlandRun ('s-Heerenberg)
Frank Futselaar15 km44:47 (Persoonlijk Record)MontferlandRun ('s-Heerenberg)
Tom van Beusekom15km51.27MontferlandRun ('s-Heerenberg)
Daan Reintjes15km45.28MontferlandRun ('s-Heerenberg)
Guido Engelen15km53.35MontferlandRun ('s-Heerenberg)
Bregje Sloot7,5km28.31MontferlandRun ('s-Heerenberg)
Robin Rietman7,5km25.21MontferlandRun ('s-Heerenberg)
Thijn van Elburg7,5km29:15MontferlandRun ('s-Heerenberg)
Evi Sliedrecht7,5km36:20MontferlandRun ('s-Heerenberg)
Nadine Willems7,5km30.55MontferlandRun ('s-Heerenberg)
23-11-2019
Saskia de Jong2 km8:31Boekeldercross (Aalten)
17-11-2019
Frank Futselaar15 km 45:08 (Persoonlijk Record)Zevenheuvelenloop (Nijmegen)
Jeroen Giezen15 km56:13Zevenheuvelenloop (Nijmegen)
Saskia Weinans15km52.55Zevenheuvelenloop (Nijmegen)
Daan Reintjes15km46.07Zevenheuvelenloop (Nijmegen)
16-11-2019
Saskia de Jong2 km8:42Boekeldercross (Aalten)
Thijn van Elburg7km27:46Zevenheuvelennacht (Nijmegen)
09-11-2019
Saskia de Jong2 km8:47Boekeldercross (Aalten)
03-11-2019
Evi Sliedrecht7km36:16Herfstloop (Beek)
Daan ReintjesHalve Marathon1.08.40DrechtStadLoop (Dordrecht)
02-11-2019
Saskia de Jong2 km8:52Boekeldercross (Aalten)
26-10-2019
Saskia de Jong1700 meter8:58BVC Cross (Veenendaal)
Yvo van den IJssel2.2 km.8:27BVC Cross (Veenendaal)
Evi Sliedrecht2km8:51BVC Cross (Veenendaal)
20-10-2019
Yvo van den IJssel1 km.3:30Maliebaanloop (Utrecht)
Frank FutselaarMarathon2:14.06 (Persoonlijk Record)Amsterdam Marathon (Amsterdam)
06-10-2019
Yvo van den IJssel1 km.3:22Herfstloop Liemers (Babberich)
Jeroen Giezen5 km18:00Herfstloop (Beek)
Saskia de Jong5 km24:07Herfstloop Liemers (Babberich)
Evi Sliedrecht5km22:36Herfstloop Liemers (Babberich)
Justin van der Steen5km16.25Herfstloop Liemers (Babberich)
Thijn van Elburg5km18:39Herfstloop Liemers (Babberich)
Frank FutselaarHalve Marathon 1:05:10 (Persoonlijk record)Singelloop (Breda)
29-09-2019
Saskia de Jong1.5 km5:21Posbankloop (Velp )
22-09-2019
Frank Futselaar10 mijl48:43 (Persoonlijk record)Dam tot Dam loop (Zaandam)
Tom van Beusekom16,156.57Dam tot Dam loop (Zaandam)
15-09-2019
Frank Futselaar10 mijl50:46 (parcoursrecord)Bridge to Bridge (Arnhem )
Yvo van den IJssel3.2 km.13:16Bridge to Bridge (Arnhem )
Saskia de Jong5 km24:35Bridge to Bridge (Arnhem )
Guido Engelen5km17.35Bridge to Bridge (Arnhem )
Evi Sliedrecht5km24:04Bridge to Bridge (Arnhem )
14-09-2019
Thijn van Elburg5km18:56Bridge to Bridge (Arnhem )
12-09-2019
Saskia de Jong1 km4:44Kramprun (Varsseveld )
07-09-2019
Yvo van den IJssel2 km.7:17Kramprun (Varsseveld )
Rijk Nabuurs5km16:35 (PR) Kramprun (Varsseveld )
01-09-2019
Frank Futselaar10 mijl50:40Tilburg Ten Miles (Tilburg )
Rijk Nabuurs5km16:48Bert Timmer Memorial Loop (Duiven)
30-08-2019
Jeroen Giezen5 km17:52Trackmeeting (Utrecht )
Daan Reintjes5000m14.45.08Trackmeeting (Utrecht )
Guido Engelen5000m16:42,95Trackmeeting (Utrecht )
14-08-2019
Robin Rietman6,4km21.194 mijl van Staphorst (Staphorst)
09-08-2019
Daan Reintjes3000m8.29.86Trackmeeting (Utrecht)
Bregje Sloot800m2.13,19Trackmeeting (Utrecht )
27-07-2019
Famke Heinst5000m16.41.76NK Senioren (Den Haag)
Bregje Sloot800m finale2.10,28NK Senioren (Den Haag)
26-07-2019
Bregje Sloot800m series2.12,44NK Senioren (Den Haag)
20-07-2019
Bregje Sloot400m55,16LAZ Meeting (Rhede (D) )
Nadine Willems800m2.13.07Nacht van de Atletiek (Heusden (B) )
13-07-2019
Frank Futselaar5 km 14:42 (parcoursrecord)Voorthuizen Loopt (Voorthuizen)
12-07-2019
Eline de Jong3000 m10.14.02Trackmeeting (Utrecht )
Daan Reintjes3000m8.38.84Trackmeeting (Utrecht )
Nadine Willems800m2.14.87Trackmeeting (Utrecht)
Frank Futselaar800m1:55,16Trackmeeting (Utrecht )
07-07-2019
Saskia de Jong1 km4:13Midzomerrun (Westervoort)
Tom van Beusekom1034.39Midzomerrun (Westervoort)
Evi Sliedrecht1000m3:55Midzomerrun (Westervoort)
Frank Futselaar5 km15:16 (parcoursrecord)Midzomerrun (Westervoort)
Jeroen Giezen5 km17:56Midzomerrun (Westervoort)
Daan Reintjes5km15.28Midzomerrun (Westervoort)
Thijn van Elburg5km19:02Midzomerrun (Westervoort)
05-07-2019
Nadine Willems400m58,96Trackmeeting (Wageningen)
Guido Engelen800m2.06.86Trackmeeting (Wageningen)
30-06-2019
Bregje Sloot400m finale55,89NK Junioren (Alphen aan den Rijn)
29-06-2019
Frank Futselaar10 km30:37Stadsloop Appingedam (Appingedam)
Rijk Nabuurs1500m series4:22.61NK Junioren (Alphen aan den Rijn)
Bregje Sloot400m halve finale57,70NK Junioren (Alphen aan den Rijn)
Bregje Sloot400m series58,97NK Junioren (Alphen aan den Rijn)
Rijk Nabuurs800m finale 2:01.11NK Junioren (Alphen aan den Rijn)
Bregje Sloot800m finale2.22,09NK Junioren (Alphen aan den Rijn)
28-06-2019
Saskia de Jong3 km13:29Loopgala (Wageningen )
Rijk Nabuurs800m series 1:59.28 (PR)NK Junioren (Alphen aan den Rijn)
Bregje Sloot800m series2.17,92NK Junioren (Alphen aan den Rijn)
23-06-2019
Justin van der Steen500m zwemmen, 21km fietsen, 5km lopen1,03.44Triathlon (Aalten)
Bregje Sloot800m2.08,98Grote Prijs Stad Lokeren (Flanders Cup) (Lokeren (B) )
21-06-2019
Rijk Nabuurs400m52.62 (PR)Trackmeeting (Utrecht )
Nadine Willems800m2.14.74Trackmeeting (Utrecht )
15-06-2019
Robin Rietman1500m4.04,76Global Athletics (Nijmegen )
Frank Futselaar5 km (Hazen)14:17Halve Marathon (Zwolle )
Bregje Sloot800m2.07,86Global Athletics (Nijmegen )
Guido Engelen800m2.07.12Global Athletics (Nijmegen )
Rijk Nabuurs800m1:59.89Global Athletics (Nijmegen )
10-06-2019
Saskia de Jong1 km3:16Ooyselandloop (Oud-Zevenaar )
Evi Sliedrecht1000m3:08Ooyselandloop (Oud-Zevenaar )
Eline de Jong5 km18.06Ooyselandloop (Oud-Zevenaar )
Jeroen Giezen5 km17:59Ooyselandloop (Oud-Zevenaar )
Thijn van Elburg5km18:55Ooyselandloop (Oud-Zevenaar )
Justin van der Steen5km16.23Ooyselandloop (Oud-Zevenaar )
Yvo van den IJssel880 meter3:03Ooyselandloop (Oud-Zevenaar )
09-06-2019
Evi Sliedrecht1000m3:40Keppelrun (Hoog-Keppel )
08-06-2019
Frank Futselaar10.000 meter Nederlands Kampioenschap29:25,06Gouden Spike (Leiden )
Bregje Sloot800m2.08,97Gouden Spike (Leiden )
07-06-2019
Rijk Nabuurs1500m4:17.33Trackmeeting (Wageningen)
Robin Rietman1500m4.08,74Loopgala (Wageningen )
Guido Engelen1500m4.26.69Loopgala (Wageningen )
05-06-2019
Famke Heinst5000m16.38.37Trackmeeting (Wageningen)
01-06-2019
Frank Futselaar3000 m8:17.93Putbos Memorial Lon Buyle Meeting (Oordegem)
Rijk Nabuurs800m2:00.07Putbos Memorial Lon Buyle Meeting (Oordegem)
Bregje Sloot800m2.09,12Putbos Memorial Lon Buyle Meeting (Oordegem)
31-05-2019
Saskia de Jong3 km13:07Loopgala (Wageningen )
30-05-2019
Bregje Sloot400m56,74Harry Schulting Games (Vught )
Rijk Nabuurs800m2:00,50Harry Schulting Games (Vught )
Nadine Willems800m2.14.01Harry Schulting Games (Vught )
25-05-2019
Frank Futselaar1500 meter3:47.23IFAM Flanders Cup (Oordegem (B))
Bregje Sloot800m2.09,05IFAM Flanders Cup (Oordegem (B))
24-05-2019
Saskia Weinans1500m4.39.50Trackmeeting (Utrecht )
Jeroen Giezen3000 meter10:07,29Trackmeeting (Utrecht )
Famke Heinst3000 sc10.09.40NCAA Championship East Prelims (Jacksonville, FL USA)
Guido Engelen800m2.07.81Trackmeeting (Utrecht )
Nadine Willems800m2.16.01Trackmeeting (Utrecht )
Rijk Nabuurs800m1:59.83 Trackmeeting (Utrecht )
19-05-2019
Yvo van den IJssel800 meter2:33.28international track and field meeting (Emmerich am Rhein)
18-05-2019
Yvo van den IJssel1000 meter3:15.85Stedenwedstrijd CD Junioren (Doetinchem)
17-05-2019
Jeroen Giezen1500 meter4:45,22Trackmeeting (Wageningen)
Bregje Sloot400m57,36Trackmeeting (Wageningen)
Eline de Jong5000 m17.52.87Trackmeeting (Wageningen)
Saskia Weinans5000m16.41.30Trackmeeting (Wageningen)
Nadine Willems800m2.18.07Trackmeeting (Wageningen)
Guido Engelen800m2.07.87Trackmeeting (Wageningen)
Rijk Nabuurs800m2:00.33Trackmeeting (Wageningen)
11-05-2019
Robin Rietman1500m4.12,66Classic Meeting (Duffel (B))
Bregje Sloot1500m4.44,12Classic Meeting (Duffel (B))
Eline de Jong7,7 km28.40Batavierenrace (Wageningen)
10-05-2019
Famke Heinst1500m (finale)4.31.03Big South Outdoor Conference (Rock Hill, SC USA)
Famke Heinst5000m17.05.13Big South Outdoor Conference (Rock Hill, SC USA)
09-05-2019
Famke Heinst3000m steeple10.35.83Big South Outdoor Conference (Rock Hill, SC USA)
08-05-2019
Famke Heinst1500m (serie)4.45.05Big South Outdoor Conference (Rock Hill, SC USA)
03-05-2019
Eline de Jong1500 m4.54.84Trackmeeting (Utrecht)
Rijk Nabuurs1500m4:14,36 (PR)Trackmeeting (Utrecht )
28-04-2019
Frank FutselaarMarathon2:16.58Dsseldorf Marathon (Dsseldorf)
23-04-2019
Famke Heinst800m2.12.63VertKlasse Meeting (High Point, NC USA)
22-04-2019
Eline de Jong10 km42.25Paasloop Kilder (Kilder)
Jeroen Giezen5,3 km19:55Paasloop Kilder (Kilder)
Robin Rietman5,3km17.39Paasloop Kilder (Kilder)
20-04-2019
Famke Heinst3000m sc10.20.93Virginia Challenge (Charlottesville, Virginia USA)
14-04-2019
Yvo van den IJssel2 km.7:18IJsselloop (Deventer )
12-04-2019
Famke Heinst800m2.11.39Aggie Invitational (Greensboro, NC USA)
07-04-2019
Tom van BeusekomMarathon2.45.00Rotterdam Marathon (Rotterdam)
06-04-2019
Jeroen Giezen1/8 marathon19:40Kippenren (Barneveld)
Guido Engelen1/8 marathon18.41Kippenren (Barneveld)
31-03-2019
Saskia WeinansHalve Marathon1.18.10Venloop (Venlo)
Frank FutselaarNederlands Kampioenschap Halve Marathon 1:06:18Venloop (Venlo)
29-03-2019
Famke Heinst3000m sc10.35.77Raleigh Relays (Raleigh, NC USA)
24-03-2019
Frank Futselaar10 km29:20Parelloop (Brunssum)
Daan Reintjes10km30.59Parelloop (Brunssum)
Saskia Weinans10km35.27Parelloop (Brunssum)
Robin Rietman10km32.41Parelloop (Brunssum)
22-03-2019
Famke Heinst1500m4.32.62VertKlasse Meeting (High Point, NC USA)
17-03-2019
Yvo van den IJssel2.5 km.10:43Rondje Nederland (Arnhem)
Mare Versluis5 kilometer22:48Rondje Nederland (Arnhem)
16-03-2019
Famke Heinst1500m4.31.48Yellow Jacket Invite (Atlanta, GA USA)
Famke Heinst800m2.12.90Yellow Jacket Invite (Atlanta, GA USA)
10-03-2019
Eline de Jong5 km19.37Elverloop (Wehl)
24-02-2019
Eline de Jong2,5 km10.38NK Cross (Emmeloord)
Daan Reintjes2500m8.22NK Cross (Emmeloord)
Rijk Nabuurs5km 17:04 Engbergenloop (Gendringen)
Guido Engelen5km16.47Engbergenloop (Gendringen)
Nadine Willems5km21:28Engbergenloop (Gendringen)
Saskia Weinans8000m33.15NK Cross (Emmeloord)
Frank FutselaarLange Cross - 10 km 33:31NK Cross (Emmeloord)
17-02-2019
Frank Futselaar3000 m 8:00,67NK Indoor Senioren (Apeldoorn)
16-02-2019
Robin Rietman1500m4.10,39NK Indoor Senioren (Apeldoorn)
Daan Reintjes1500mDQNK Indoor Senioren (Apeldoorn)
Saskia Weinans3000m9.51.23NK Indoor Senioren (Apeldoorn)
Nadine Willems800m2.19.63NK Indoor Senioren (Apeldoorn)
10-02-2019
Edwin Wissema10 km32.51Groet uit Schoorl Run (Schoorl)
Eline de Jong10 km40.04Groet uit Schoorl Run (Schoorl)
Robin Rietman10km32.53Groet uit Schoorl Run (Schoorl)
Saskia Weinans10km34.58Groet uit Schoorl Run (Schoorl)
Daan Reintjes10km30.50Groet uit Schoorl Run (Schoorl)
Tom van Beusekom10km33.23Groet uit Schoorl Run (Schoorl)
Frank FutselaarNederlands Kampioenschap 10 km29:33Groet uit Schoorl Run (Schoorl)
09-02-2019
Rijk Nabuurs800m2:06,90NK Indoor Junioren (Apeldoorn)
03-02-2019
Yvo van den IJssel1 km.3:47Midwintermarathon (Apeldoorn)
Guido Engelen1500m4.25.31NK Indoor Masters (Apeldoorn)
Mare Versluis2 kilometer8:15Beek cross (Beek)
Saskia de Jong2 km9:09Beek cross (Beek)
Eline de Jong8 km31.38Midwintermarathon (Apeldoorn)
Thijn van Elburg8km32:29Midwintermarathon (Apeldoorn)
02-02-2019
Guido Engelen800m2.09.86NK Indoor Masters (Apeldoorn)
27-01-2019
Saskia de Jong1.6 km7:00Safari run (Arnhem)
Mare Versluis1600 meter6:24Safari run (Arnhem)
20-01-2019
Saskia de Jong2 km9:08Beek cross (Beek)
19-01-2019
Yvo van den IJssel1000 meter3:19.41Nationale CD Indoor (Apeldoorn)
13-01-2019
Tom van Beusekom10 km33:19Dijkencross (Pannerden)
Guido Engelen10 km35.03Dijkencross (Pannerden)
Saskia Weinans10km34.53Dijkencross (Pannerden)
Robin Rietman10km33.34Dijkencross (Pannerden)
Saskia de Jong2.5 km10:56Dijkencross (Pannerden)
12-01-2019
Saskia de Jong1100 m4:52BVC Cross (Ede)
06-01-2019
Daan Reintjes10km31.17Dijkencross (Pannerden)
Saskia de Jong2.5 km11:51Dijkencross (Pannerden)
31-12-2018
Mare Versluis2 kilometer9:19Sylvestercross (Soest)
Eline de Jong3,2 km13.41Sylvestercross (Soest)
Frank Futselaar8 km23:22Sylvesterlauf (Trier (D))
30-12-2018
Guido Engelen10 km34.36Dijkencross (Pannerden)
Robin Rietman10km32.39Dijkencross (Pannerden)
Edwin Wissema5.3km16.38Dijkencross (Pannerden)
23-12-2018
Tom van Beusekom10 km33:28Dijkencross (Pannerden)
Saskia Weinans10km35.11Dijkencross (Pannerden)
Daan Reintjes10km31.16Dijkencross (Pannerden)
Saskia de Jong2.5 km11:03Dijkencross (Pannerden)
Thijn van Elburg2500 meter9:31Dijkencross (Pannerden)
Eline de Jong5,3 km19.36Dijkencross (Pannerden)
Nadine Willems5,3 km21.49Dijkencross (Pannerden)
Edwin Wissema5.3km17.04Dijkencross (Pannerden)
15-12-2018
Saskia de Jong1300 m5:22BVC Cross (Wageningen)
09-12-2018
Famke Heinst4300m14:04EK Cross (Tilburg)
02-12-2018
Eline de Jong15 km1.00.42MontferlandRun ('s-Heerenberg)
Frank Futselaar15 km 46:26MontferlandRun ('s-Heerenberg)
Saskia Weinans15km56.55MontferlandRun ('s-Heerenberg)
Tom van Beusekom15km52.02MontferlandRun ('s-Heerenberg)
Daan Reintjes15km49.24MontferlandRun ('s-Heerenberg)
Edwin Wissema15km51.32MontferlandRun ('s-Heerenberg)
Robin Rietman15km53.25MontferlandRun ('s-Heerenberg)
Nadine Willems7,5km32:16MontferlandRun ('s-Heerenberg)
25-11-2018
Famke Heinst4300m14:35Warandeloop (Tilburg)
Frank FutselaarLange Cross30:52Warandeloop (Tilburg)
24-11-2018
Mare Versluis1600 meter6:46Warandaloop (Tilburg)
18-11-2018
Eline de Jong14 km57.50Herfstloop (Beek)
Robin Rietman14km52.10Herfstloop (Beek)
Frank Futselaar15 km46:43Zevenheuvelenloop (Nijmegen)
Isabel Sticker15 km1.03.16Zevenheuvelenloop (Nijmegen)
Edwin Wissema15 km50.13Zevenheuvelenloop (Nijmegen)
Daan Reintjes15km48.15Zevenheuvelenloop (Nijmegen)
17-11-2018
Guido Engelen7 km24.21Zevenheuvelennacht (Nijmegen)
10-11-2018
Saskia de Jong2 km09:02Boekeldercross (Aalten)
09-11-2018
Famke Heinst6000m20.19.50NCAA Southeast Regional Championships (Rock Hill, SC USA)
04-11-2018
Daan Reintjes2,5km7.42Maple Leaf Cross (Hilversum)
03-11-2018
Saskia de Jong2 km09:09Boekeldercross (Aalten)
28-10-2018
Yvo van den IJssel1 km3:26Halve Marathon D'chem (Doetinchem)
Frank FutselaarHalve Marathon1:05:30 (Persoonlijk record)Valencia Halve Marathon (Valencia )
Guido EngelenHalve Marathon1.21.04Halve Marathon D'chem (Doetinchem)
27-10-2018
Yvo van den IJssel21609:11BVC Cross (Veenendaal)
Saskia de Jong980 m4:57BVC Cross (Veenendaal)
26-10-2018
Famke Heinst5000m17.53.80Big South XC Championships (High Point, NC USA)
24-10-2018
Saskia de Jong2 km09:02Boekeldercross (Aalten)
21-10-2018
Tom van Beusekom42,195km2.47.20TCS Marathon (Amsterdam)
17-10-2018
Saskia de Jong2 km09:03Boekeldercross (Aalten)
14-10-2018
Erwin Reijmer10km34:16Wim Lebbink Herfstlopen (Wehl)
Frank Futselaar4 mijl (6.4 km)18:504 Mijl Groningen (Groningen)
Guido Engelen5 km17.17Wim Lebbink Herfstlopen (Wehl)
13-10-2018
Yvo van den IJssel1000 meter3:11.69 ( CR )baanwedstrijd AAV '36 (Alphen aan de Rijn)
12-10-2018
Famke Heinst5000m17.35.02VertCross Invitational (High Point, NC USA)
07-10-2018
Yvo van den IJssel1 km3:26Herfstloop Liemers (Babberich)
Saskia de Jong1000 m3:45Herfstloop Liemers (Babberich)
Mare Versluis1000 meter3:20Herfstloop Liemers (Babberich)
Saskia Weinans10km34.44Herfstloop Liemers (Babberich)
Tom van Beusekom10km33.17Herfstloop Liemers (Babberich)
Isabel Sticker10km41.00Herfstloop Liemers (Babberich)
Frank Reintjes5 km17.15Herfstloop Liemers (Babberich)
Frank Futselaar5 km 15:09 (Parcoursrecord) Herfstloop Liemers (Babberich)
Eline de Jong5 km18.05Herfstloop Liemers (Babberich)
Bregje Sloot5km18.31Herfstloop Liemers (Babberich)
Rijk Nabuurs5km 17:31 Herfstloop Liemers (Babberich)
Thijn van Elburg5km20:08Herfstloop Liemers (Babberich)
29-09-2018
Famke Heinst6000m20:38Paul's Short Invitational (Bethlehem, PA USA)
23-09-2018
Frank Futselaar10 mijl (16,1km)48:45 (PR & Clubrecord)Dam tot Dam loop (Zaandam)
Saskia Weinans10 mijl (16,1km)58.17Dam tot Dam loop (Zaandam)
21-09-2018
Eline de Jong5000 m17.37.92Trackmeeting (Wageningen)
16-09-2018
Frank Futselaar4 mijl19:51Meppel City Run (Meppel)
Robin Rietman4mijl21.17Meppel City Run (Meppel)
09-09-2018
Yvo van den IJssel1 EM6.16Bridge to Bridge (Arnhem )
Eline de Jong10 km38.54Bridge to Bridge (Arnhem )
Daan Reintjes10km33.39Bridge to Bridge (Arnhem )
Tom van Beusekom16.1km57.44Bridge to Bridge (Arnhem )
Frank Futselaar5 km15:23Bridge to Bridge (Arnhem )
Frank Reintjes5 km17.37Bridge to Bridge (Arnhem )
Isabel Sticker5 km20.51Bridge to Bridge (Arnhem )
Robin Rietman5km16.33Bridge to Bridge (Arnhem )
Guido Engelen5km17.19Bridge to Bridge (Arnhem )
Rijk Nabuurs5km17:57Bridge to Bridge (Arnhem )
Bregje Sloot5km18.17Bridge to Bridge (Arnhem )
08-09-2018
Frank Futselaar5 km 14:17 (PR op de weg & Parcoursrecord)Kramprun (Varsseveld )
Eline de Jong5 km18.39Kramprun (Varsseveld )
Justin van der Steen5km16.11Kramprun (Varsseveld )
Robin Rietman5km16.00Kramprun (Varsseveld )
Daan Reintjes5km15.07Kramprun (Varsseveld )
Saskia Weinans5km17.17Kramprun (Varsseveld )
02-09-2018
Yvo van den IJssel1 km3.26Bert Timmer Memorial Loop (Duiven)
Justin van der Steen10km33.53Bert Timmer Memorial Loop (Duiven)
Eline de Jong5 km18.39Bert Timmer Memorial Loop (Duiven)
Robin Rietman5km16.12Bert Timmer Memorial Loop (Duiven)
Rijk Nabuurs5km17:53Bert Timmer Memorial Loop (Duiven)
Justin van der Steen5km17.37Bert Timmer Memorial Loop (Duiven)
31-08-2018
Famke Heinst4000m13:48Elon Opener (Elon, North Carolina)
Rijk Nabuurs400m54.85 Trackmeeting (Utrecht )
Saskia Weinans5000m16.38.31Trackmeeting (Utrecht )
19-08-2018
Robin Rietman7,73km27.04Achterhoek Run (Gendringen)
Bregje Sloot7,73km31.22Achterhoek Run (Gendringen)
18-08-2018
Daan Reintjes1500m3.58.17B-Meeting (Lier (B))
Bregje Sloot800m2.12,79B-Meeting (Lier (B))
Robin Rietman800m C-serie2.03,14B-Meeting (Lier (B))
03-08-2018
Eline de Jong1500 m4.47.64Trackmeeting (Utrecht )
Rijk Nabuurs800m2:06.41Trackmeeting (Utrecht)
28-07-2018
Frank Futselaar5000m13:58,58 (PR & CR)Flanders Cup (Ninove (B))
21-07-2018
Yvo van den IJssel1000 meter3:32.52Nacht van de Atletiek (Heusden (B) )
Daan Reintjes1500m 3.50.16Nacht van de Atletiek (Heusden (B) )
Frank Futselaar5000m14:27,05Nacht van de Atletiek (Heusden (B) )
Bregje Sloot800m2.09,09Nacht van de Atletiek (Heusden (B) )
15-07-2018
Eline de Jong3000 m10.20.75NSK outdoor (Wageningen)
Daan Reintjes5km15.25Voorthuizen Loopt (Voorthuizen)
14-07-2018
Erwin Reijmer10 km34:05Voorthuizen Loopt (Voorthuizen)
Yvo van den IJssel1700m7.03Voorthuizen Loopt (Voorthuizen)
Frank Futselaar5 km 14:53Voorthuizen Loopt (Voorthuizen)
Saskia Weinans5km17.15Voorthuizen Loopt (Voorthuizen)
13-07-2018
Nadine Willems800m2.16.33Trackmeeting (Utrecht )
Saskia Weinans1500m4.43.96Trackmeeting (Utrecht )
Bregje Sloot1500m4.40,90Trackmeeting (Utrecht )
Frank Futselaar800m 1:54,73Trackmeeting (Utrecht )
10-07-2018
Famke Heinst3000m sc10.12.42IAAF World U20 Championships (Tampere, Finland)
07-07-2018
Daan Reintjes800m1.54.03Arena Games (Hilversum)
06-07-2018
Nadine Willems800m2.16.58Trackmeeting (Wageningen)
Rijk Nabuurs1500m4:15.96 Trackmeeting (Wageningen)
Guido Engelen5000m16.41.55Trackmeeting (Wageningen)
01-07-2018
Eline de Jong10 km40.46Midzomerrun (Westervoort)
Daan Reintjes10km34.33Midzomerrun (Westervoort)
Frank Futselaar5 km15:25 (parcoursrecord)Midzomerrun (Westervoort)
Guido Engelen5 km17.07Midzomerrun (Westervoort)
Famke Heinst5km16.58 (parcoursrecord)Midzomerrun (Westervoort)
Rijk Nabuurs5km17:31 Midzomerrun (Westervoort)
Yvo van den IJssel750 meter2:29Midzomerrun (Westervoort)
30-06-2018
Frank Futselaar10 km 30:24Stadsloop Appingedam (Appingedam)
Saskia Weinans10km36.28Stadsloop Appingedam (Appingedam)
29-06-2018
Robin Rietman5km16.53Vivera Run (Holten)
24-06-2018
Saskia Weinans1500m finale4.37.73NK Senioren (Utrecht)
23-06-2018
Daan Reintjes1500m finale4.02.90NK Senioren (Utrecht)
Saskia Weinans1500m series4.37.46NK Senioren (Utrecht)
Bregje Sloot800m finale2.12,92NK Senioren (Utrecht)
22-06-2018
Robin Rietman1500m4.02,39NK Senioren (Utrecht)
Daan Reintjes1500m series3.55.13NK Senioren (Utrecht)
Frank Futselaar5000m14:18,75NK Senioren (Utrecht)
Saskia Weinans5000m16.57.98NK Senioren (Utrecht)
Bregje Sloot800m series2.15,18NK Senioren (Utrecht)
17-06-2018
Justin van der Steen10km(onderdeel van Trio Triatlon)34.46Triathlon (Aalten)
Yvo van den IJssel1000 meter3:15.86 ( CR )Nationale A-Games (Soest)
Famke Heinst1500m (finale)4.31.88NK Junioren (Emmeloord)
Bregje Sloot400m finale56,39NK Junioren (Emmeloord)
16-06-2018
Famke Heinst1500m (serie)4.40.61NK Junioren (Emmeloord)
Bregje Sloot400m series56,50NK Junioren (Emmeloord)
Daan Reintjes800m1.53.37LAZ Meeting (Rhede (D) )
Famke Heinst800m (finale)2.11.69NK Junioren (Emmeloord)
Bregje Sloot800m finale2.10,52NK Junioren (Emmeloord)
15-06-2018
Guido Engelen1500m4.18.74Trackmeeting (Wageningen)
Robin Rietman800m1.59,19Loopgala (Wageningen )
Rijk Nabuurs800m2:02.18 NK Junioren (Emmeloord)
Famke Heinst800m (serie)2.16.55NK Junioren (Emmeloord)
Bregje Sloot800m series2.16,12NK Junioren (Emmeloord)
10-06-2018
Saskia de Jong1000 m4:02Keppelrun (Hoog-Keppel )
Justin van der Steen5km17.16WodanRun (Wolfheze)
Yvo van den IJssel1 km.3:30Keppelrun (Hoog-Keppel )
09-06-2018
Eline de Jong6.4 km25.04Halve Marathon (Zwolle )
Saskia Weinans10.000m37.06.04Gouden Spike (Leiden )
Frank Futselaar10000m Nederlands Kampioenschap29:15,78 (PR & CR)Gouden Spike (Leiden )
Famke Heinst800m2.10.38Gouden Spike (Leiden )
08-06-2018
Yvo van den IJssel1000 meter3:20.91Global Athletics (Nijmegen )
Daan Reintjes1500m3.51.87Global Athletics (Nijmegen )
Bregje Sloot1500m4.44,49Global Athletics (Nijmegen )
Rijk Nabuurs800m2:05,39Global Athletics (Nijmegen )
Famke Heinst800m2.09.66Global Athletics (Nijmegen )
02-06-2018
Bregje Sloot400m56,79Putbos Memorial Lon Buyle Meeting (Oordegem)
Saskia Weinans1500m4.39.34IFAM Flanders Cup (Oordegem (B))
Daan Reintjes1500m3.52.34IFAM Flanders Cup (Oordegem (B))
Robin Rietman3000m8.40,32IFAM Flanders Cup (Oordegem (B))
Frank Futselaar3000m8:00,39 (PR & CR)IFAM Flanders Cup (Oordegem (B))
01-06-2018
Eline de Jong3000 m10.35.53Trackmeeting (Utrecht )
Saskia Weinans1500m4.51.62Trackmeeting (Utrecht )
Rijk Nabuurs1500m4:31.71 Trackmeeting (Utrecht )
Edwin Wissema5.000 mtr15.47,41NK Masters (Gouda)
Frank Reintjes500016.54NK Masters (Utrecht)
Guido Engelen800m2.06.17NK Masters (Gouda)
Bregje Sloot800m2.08,66Trackmeeting (Utrecht)
Rik Reijers800m1:57,63Trackmeeting (Utrecht)
27-05-2018
Eline de Jong5 km19.16Marikenloop (Nijmegen)
26-05-2018
Daan Reintjes1500m3.50.16IFAM Flanders Cup (Oordegem (B))
Frank Futselaar1500m3:46,73 (PR & CR)IFAM Flanders Cup (Oordegem (B))
Robin Rietman1500m3.57,26IFAM Flanders Cup (Oordegem (B))
Bregje Sloot400m57,53IFAM Flanders Cup (Oordegem (B))
Rik Reijers800m2:08Oordegem (B) flanders cup (Oordegem)
Rijk Nabuurs800m2:09.20Oordegem (B) flanders cup (Oordegem)
25-05-2018
Famke Heinst3000m steeple chase10.11.03NCAA East Preliminary Rounds (Tampa, Florida USA)
21-05-2018
Eline de Jong10 km40.48Ooyselandloop (Oud-Zevenaar )
Mare Versluis1000 meter3:08Ooyselandloop (Oud-Zevenaar )
Saskia de Jong1000m3:30Ooyselandloop (Oud-Zevenaar )
Robin Rietman1500m3.59,64Classic Meeting (Duffel (B))
Frank Futselaar4,8 km14:52 (Parcoursrecord)Ooyselandloop (Oud-Zevenaar )
Yvo van den IJssel8803:04Ooyselandloop (Oud-Zevenaar )
20-05-2018
Yvo van den IJssel600 meter1:47,71 ( CR )Baanwedstrijd AV Startbaan (Amstelveen)
19-05-2018
Eline de Jong5 km19.27Gerard Tebroke Memorialloop (Aalten )
Frank Futselaar10 km 30:06Gerard Tebroke Memorialloop (Aalten )
Yvo van den IJssel1000 meter3:16,67 ( CR )Ter Specke Bokaal (Lisse )
Saskia Weinans10km36.24Gerard Tebroke Memorialloop (Aalten )
Daan Reintjes800m1.55.26Ter Specke Bokaal (Lisse )
18-05-2018
Robin Rietman1500m4.05,33Trackmeeting (Wageningen)
Guido Engelen800m2.06.02Trackmeeting (Wageningen)
Rik Reijers800m2:00,36Trackmeeting (Wageningen)
Bregje Sloot800m2.12,03Trackmeeting (Wageningen)
11-05-2018
Guido Engelen1500m4.19.05Trackmeeting (Utrecht )
Rik Reijers1500m4:09Trackmeeting (Utrecht )
Famke Heinst1500m4.34.25Big South Outdoor Championships (High Point, NC USA)
Saskia Weinans3000m9.47.55Trackmeeting (Utrecht )
Robin Rietman3000m8.51,10Trackmeeting (Utrecht )
Famke Heinst5000m16.51.45Big South Outdoor Championships (High Point, NC USA)
Daan Reintjes800m1.56.88Trackmeeting (Utrecht)
Rijk Nabuurs800m2:05.18 Trackmeeting (Utrecht )
Bregje Sloot800m2.12,35Trackmeeting (Utrecht )
10-05-2018
Famke Heinst3000m steeple chase10.47.53Big South Outdoor Championships (High Point, NC USA)
02-05-2018
Famke Heinst800m2.09.33Liberty Twilight (Lynchburg, Virginia USA)
28-04-2018
Yvo van den IJssel1000 meter3:19.17 (CR)Baanwedstrijd AV Horror (Sneek)
Famke Heinst1500m4.27.92 (4.24.45 conversie ivm altitude)Mountaineer Open (Boone, North Carolina USA)
22-04-2018
Frank FutselaarMarathon (Hazen, 42.2km)2:34.20Enschede marathon (Enschede)
20-04-2018
Famke Heinst3000m steeple chase10.27.94Virginia Challenge (Charlottesville, Virginia USA)
08-04-2018
Frank Reintjes5 km17.17IJsselloop (Deventer )
Frank FutselaarHalve Marathon1:08:02Half Marathon (Berlijn (D))
07-04-2018
Tom van Beusekom42.195 2.45.00Rotterdam Marathon (Rotterdam)
06-04-2018
Famke Heinst3000m steeple chase10.51.15VertKlasse Meeting (High Point, NC USA)
02-04-2018
Eline de Jong5.2 km20.56Paasloop Kilder (Kilder)
Rik Reijers5 km18:42Paasloop Kilder (Kilder)
Frank Futselaar5,3 km 16:43 (Parcoursrecord) Paasloop Kilder (Kilder)
Guido Engelen5.3 km18.23Paasloop Kilder (Kilder)
30-03-2018
Famke Heinst5000m17.11.62Raleigh Relays (Raleigh, North Carolina USA)
24-03-2018
Famke Heinst1500m4.31.90Wake Forest Outdoor Opener (Winstom-Salem, NC USA)
18-03-2018
Mare Versluis2.5 kilometer10:57Rondje Nederland (Arnhem)
Frank Futselaar10 km31.56Stevensloop (Nijmegen)
Guido Engelen800 mtr2.10.46Indoor (Dortmund (D))
Bregje Sloot800m2.16,19Indoor (Dortmund (D))
Rik Reijers800m2:00,85Indoor (Dortmund (D))
16-03-2018
Famke Heinst1500m4.29.15Charlotte 49ers classic (Charlotte, North Carolina USA)
11-03-2018
Edwin Wissema21.1 km1.10,45CPC loop (Den Haag)
Guido Engelen5 km17.02Elverloop (Wehl)
Frank Reintjes8 km33.46NK Cross (Amsterdam)
Frank FutselaarLange Cross45.48NK Cross (Amsterdam)
25-02-2018
Frank Reintjes5 km18.23Engbergenloop (Gendringen)
24-02-2018
Famke Heinst3000m9.45.85Big South Indoor Conference (Lynchburg, Virginia USA)
Famke Heinstmijl5.01.65Big South Indoor Conference (Lynchburg, Virginia USA)
18-02-2018
Frank Futselaar3000m8.11.10NK Indoor Senioren (Apeldoorn)
17-02-2018
Bregje Sloot400m57,58NK Indoor Senioren (Apeldoorn)
11-02-2018
Eline de Jong10 km40.04Groet uit Schoorl Run (Schoorl)
Edwin Wissema10 km32.54Groet uit Schoorl Run (Schoorl)
Frank Reintjes10 km35.44Groet uit Schoorl Run (Schoorl)
Frank Futselaar10 km (NK)29.58 (PR & CR) Groet uit Schoorl Run (Schoorl)
Daan Reintjes10km31.58Groet uit Schoorl Run (Schoorl)
Tom van Beusekom10km NK34.43Groet uit Schoorl Run (Schoorl)
Bregje Sloot400m finale57,17NK Indoor Junioren (Apeldoorn)
10-02-2018
Bregje Sloot400m series58,18NK Indoor Junioren (Apeldoorn)
04-02-2018
Thijn van Elburg8km36:29Midwintermarathon (Apeldoorn)
Frank Reintjes15004.33,72NK Indoor Masters (Apeldoorn)
Guido Engelen1500 mtr.4:32,60NK Indoor Masters (Apeldoorn)
Eline de Jong8 km31.26Midwintermarathon (Apeldoorn)
03-02-2018
Saskia de Jong1000 m4:32BVC cross (Rhenen)
28-01-2018
Yvo van den IJssel1600 meter6:52Safari run (Arnhem)
Saskia de Jong2,5 km6:54Safari run (Arnhem)
Edwin Wissema5 km16.27SOB Winterbosloop (Beek)
Daan Reintjes5 km15.40Beek cross (Beek)
Rik Reijers800m2:01,49Indoor (Dortmund (D))
27-01-2018
Famke Heinstmijl4.53.96VMI Teamchallenge (Lexington, Virginia USA)
21-01-2018
Edwin Wissema5 km16.46SOB Winterbosloop (Beek)
14-01-2018
Guido Engelen10 km33.59 (PR)Dijkencross (Pannerden)
Eline de Jong10 km39.44Dijkencross (Pannerden)
Rik Reijers5 km18:08Dijkencross (Pannerden)
Robin Rietman5,3km16.59Dijkencross (Pannerden)
Edwin Wissema5.3 km16.57Dijkencross (Pannerden)
13-01-2018
Yvo van den IJssel1 km.4:18BVC Cross (Ede)
Saskia de Jong1100 m4:53BVC Cross (Ede)
Famke Heinst3000m9.49.25ETSU Invitational (Johnson City, Tennessee USA)
07-01-2018
Eline de Jong10 km38.36Dijkencross (Pannerden)
Daan Reintjes10 km31.36Dijkencross (Pannerden)
Guido Engelen1500 mtr.4.25.83Indoor (Dortmund (D))
Rik Reijers1500m4:45Indoor (Dortmund (D))
Saskia de Jong2,311:42Dijkencross (Pannerden)
Robin Rietman5,3km17.00Dijkencross (Pannerden)
31-12-2017
Saskia de Jong1200 m6:15Sylvestercross (Soest)
Yvo van den IJssel1300 mtr.6:02Sylvestercross (Soest)
Famke Heinst3200m12.39Sylvestercross (Soest)
Frank Futselaar8 km23.54Sylvesterlauf (Trier (D))
Robin Rietman8km27.35Sylvesterlauf (Trier (D))
30-12-2017
Eline de Jong15 km1.03.58Oudejaars Crossloop (Vorden)
Edwin Wissema5 km16.22Oudejaars Crossloop (Vorden)
24-12-2017
Eline de Jong10 km39.51Dijkencross (Pannerden)
Frank Futselaar10 km31.25Dijkencross (Pannerden)
Yvo van den IJssel2,5 km10:22Dijkencross (Pannerden)
Robin Rietman5,3km17.10Dijkencross (Pannerden)
Frank Futselaar5.3 km16.42Dijkencross (Pannerden)
Guido Engelen5.3 km18.00Dijkencross (Pannerden)
Edwin Wissema5.3 km 16.47Dijkencross (Pannerden)
10-12-2017
Yvo van den IJssel1500 meter5:26AV Haarlemmermeer Summer Games (Hoofddorp)
09-12-2017
Yvo van den IJssel1000 m3:27,33 ( CR )Tripple indoor Gala (Alkmaar)
Saskia de Jong1100 m4:27BVC Cross (Wageningen)
03-12-2017
Yvo van den IJssel1 km3:47MontferlandRun ('s-Heerenberg)
Mike Wennekes1 km3:29MontferlandRun ('s-Heerenberg)
Saskia de Jong1 km3:59MontferlandRun ('s-Heerenberg)
Eline de Jong15 km1.01.40MontferlandRun ('s-Heerenberg)
Daan Reintjes15 km47.43MontferlandRun ('s-Heerenberg)
Edwin Wissema15 km50.02MontferlandRun ('s-Heerenberg)
Guido Engelen15 km53.33 (PR)MontferlandRun ('s-Heerenberg)
Frank Futselaar15 km (Hazen)49.14MontferlandRun ('s-Heerenberg)
Tom van Beusekom15km52.05 (PR)MontferlandRun ('s-Heerenberg)
Robin Rietman15km53.48 MontferlandRun ('s-Heerenberg)
Rik Reijers7,5 km26:53MontferlandRun ('s-Heerenberg)
26-11-2017
Rik Reijers2,5 km8:15Warandaloop (Tilburg)
Daan Reintjes2300m7.19Warandeloop (Tilburg)
Bregje Sloot2300m9.02Warandeloop (Tilburg)
Robin Rietman2300m7.44Warandeloop (Tilburg)
25-11-2017
Saskia de Jong1350 m5:06Warandeloop (Tilburg)
Yvo van den IJssel1350 meter4:46Warandeloop (Tilburg)
19-11-2017
Edwin Wissema15 km50.01Zevenheuvelenloop (Nijmegen)
18-11-2017
Saskia de Jong1 km4:15Boekeldercross (Aalten)
Tom van Beusekom7km23:38 (PR)Zevenheuvelennacht (Nijmegen)
12-11-2017
Eline de Jong14 km59.54Beek cross (Beek)
11-11-2017
Saskia de Jong1 km4:10Boekeldercross (Aalten)
Tom van Beusekom5km17.35Boekeldercross (Aalten)
10-11-2017
Famke Heinst6km22.14.70NCAA Southeast Regional Championships (Earlysville, Virginia USA)
04-11-2017
Saskia de Jong1 km4:14Boekeldercross (Aalten)
Robin Rietman10km36.29Boekeldercross (Aalten)
Daan Reintjes10km33.30Boekeldercross (Aalten)
03-11-2017
Justin van der Steen5,619.07Bergrace by Night (Wageningen - Rhenen)
29-10-2017
Yvo van den IJssel1 km.3,29Halve Marathon D'chem (Doetinchem)
Saskia de Jong1000 m3:51Halve Marathon D'chem (Doetinchem)
Frank Futselaar27 km (hazen)1:33:37Ljubljana Marathon (Ljubljana (Sloveni))
Edwin Wissema7.5 km24.15Halve Marathon D'chem (Doetinchem)
Guido Engelen7.5 km25.58Halve Marathon D'chem (Doetinchem)
28-10-2017
Yvo van den IJssel1 km.4:32BVC Cross (Veenendaal)
Famke Heinst5km17.55.10Big South XC Championship (Lynchburg, Virginia USA)
Saskia de Jong980 m5:00BVC Cross (Veenendaal)
15-10-2017
Eline de Jong10 km41.04Wim Lebbink Herfstlopen (Wehl)
Guido Engelen5 km17.24Wim Lebbink Herfstlopen (Wehl)
13-10-2017
Famke Heinst6km21.32.94HPU Vertcrosse Invitational (Kernersville, North Carolina USA)
08-10-2017
Tom van Beusekom10km34.35Wim Lebbink Herfstlopen (Wehl)
Frank Futselaar4 Mijl19.32 4 Mijl Groningen (Groningen)
Robin Rietman4mijl20.464 Mijl Groningen (Groningen)
Daan Reintjes4mijl19.514 Mijl Groningen (Groningen)
01-10-2017
Mike Wennekes1 km3:15Herfstloop Liemers (Babberich)
Yvo van den IJssel1 km3:29Herfstloop Liemers (Babberich)
Eline de Jong10 km38.23Herfstloop Liemers (Babberich)
Frank Futselaar10 km31.24Singelloop (Utrecht )
Saskia de Jong1000 m3:46Herfstloop Liemers (Babberich)
Daan Reintjes10km31.35Herfstloop Liemers (Babberich)
Tom van Beusekom10km34.41Herfstloop Liemers (Babberich)
Justin Meerenburgh10km34.08Herfstloop Liemers (Babberich)
Robin Rietman5km15.47 Herfstloop Liemers (Babberich)
Saskia Weinans5km17.42Herfstloop Liemers (Babberich)
Justin van der Steen5km16.17Herfstloop Liemers (Babberich)
24-09-2017
Frank Futselaar28km (Hazen) 1:31:26Marathon Berlijn (Berlijn (D))
23-09-2017
Famke Heinst5km17.43.60Panorama Farms Invitational (Earlysville, Virginia USA)
17-09-2017
Guido Engelen10 EM1.02.34Dam tot Dam loop (Zaandam)
Frank Futselaar10 Mijl 50.00Dam tot Dam loop (Zaandam)
Saskia Weinans10mijl58.17Dam tot Dam loop (Zaandam)
16-09-2017
Famke Heinst5km18.41Big South Preview (Lynchburg, Virginia USA)
15-09-2017
Edwin Wissema5.000 m15.49,97Trackmeeting (Wageningen)
10-09-2017
Yvo van den IJssel1 mijl6:01Bridge to Bridge (Arnhem )
Eline de Jong10 km39.13Bridge to Bridge (Arnhem )
Frank Futselaar10 Mijl (16.1km)55.25Bridge to Bridge (Arnhem )
Justin Meerenburgh10km35.25Bridge to Bridge (Arnhem )
Tom van Beusekom16.1km13eBridge to Bridge (Arnhem )
Nadine Willems5 km20.54Bridge to Bridge (Arnhem )
Guido Engelen5 km17.05Bridge to Bridge (Arnhem )
Annemiek Keijser500018.50Bridge to Bridge (Arnhem )
Justin van der Steen5km16.35Bridge to Bridge (Arnhem )
Rijk Nabuurs5km18.17Bridge to Bridge (Arnhem )
Bregje Sloot5km20.08Bridge to Bridge (Arnhem )
Robin Rietman5km16.17Bridge to Bridge (Arnhem )
Daan Reintjes5km15.51Bridge to Bridge (Arnhem )
09-09-2017
Eline de Jong5 km18.17Kramprun (Varsseveld )
Frank Futselaar5 km14.28Kramprun (Varsseveld )
Edwin Wissema5 km15.48Kramprun (Varsseveld )
Daan Reintjes5km15.37Kramprun (Varsseveld )
Robin Rietman5km16.11Kramprun (Varsseveld )
Tom van Beusekom5km56eKramprun (Varsseveld )
Bregje Sloot5km19.53Kramprun (Varsseveld )
03-09-2017
Mike Wennekes1 km3:25,34D - spelen (Amsterdam )
Yvo van den IJssel1 km.3:25Bert Timmer Memorial Loop (Duiven)
Frank Futselaar10 Mijl 50.26Tilburg Ten Miles (Tilburg )
Justin van der Steen5km16.54Bert Timmer Memorial Loop (Duiven)
02-09-2017
Famke Heinst4km14.36Elon Opener (Elon, North Carolina)
01-09-2017
Guido Engelen5000m16.34.04 (PR)Trackmeeting (Utrecht )
Robin Rietman5000m15.34,71 Trackmeeting (Utrecht )
Frank Futselaar5000m14.01.13 (PR & CR)Trackmeeting (Utrecht )
Saskia Weinans5000m16.48.40 (PR&CR)Trackmeeting (Utrecht)
Justin Meerenburgh5000mtr15.51.92Trackmeeting (Utrecht )
Bregje Sloot800m2.15,18Trackmeeting (Utrecht )
26-08-2017
Yvo van den IJssel1000 meter3:27.78baanwedstrijd AV Passaat (Papendrecht)
19-08-2017
Frank Futselaar3000m8.09.27 (PR & CR)Meeting voor Mon (Kessel Lo)
Robin Rietman3000m8.52,13 Meeting voor Mon (Kessel Lo)
Saskia Weinans5000m16.49.36 (PR & CR)Meeting voor Mon (Kessel Lo)
11-08-2017
Robin Rietman1500m4.07,55Trackmeeting (Utrecht )
Edwin Wissema3.000 m8.54,90Trackmeeting (Utrecht )
Eline de Jong3000 m10.31.18Trackmeeting (Utrecht )
Guido Engelen3000 mtr9.38,54Trackmeeting (Utrecht)
Rijk Nabuurs3000m9.58 (PR)Trackmeeting (Utrecht )
Tom van Beusekom3000m9.14.94 (PR)Trackmeeting (Utrecht )
Famke Heinst3000m10.08.22Trackmeeting (Utrecht )
Annemiek Keijser8002.20.25Trackmeeting (Utrecht)
Nadine Willems800m2.15.15Trackmeeting (Utrecht)
Bregje Sloot800m2.14,30Trackmeeting (Utrecht )
05-08-2017
Frank Futselaar1500m3.51.06B-Meeting (Lier (B))
Robin Rietman1500m4.06,40 B-Meeting (Lier (B))
Famke Heinst800m2.15.52B-Meeting (Lier (B))
29-07-2017
Frank Futselaar1500m3.47.69 (Persoonlijk record)Galameeting (Merksem)
Famke Heinst1500m4.38.00Galameeting (Merksem)
Robin Rietman1500m4.09,03Galameeting (Merksem)
Rik Reijers1500m4:28,69Galameeting (Merksem)
Saskia Weinans1500m4.37.38Galameeting (Merksem)
Nadine Willems800m2.15.12Galameeting (Merksem)
Bregje Sloot800m2.14,16Galameeting (Merksem)
22-07-2017
Frank Futselaar5000m14.17.67 (Persoonlijk record)Nacht van de Atletiek (Heusden (B) )
Daan Reintjes5000m14.52.14Nacht van de Atletiek (Heusden (B) )
Bregje Sloot800m2.15,69Nacht van de Atletiek (Heusden (B) )
Nadine Willems800m2.14.61Nacht van de Atletiek (Heusden (B) )
18-07-2017
Edwin Wissema6 km19.50Walfortloop (Aalten )
16-07-2017
Saskia Weinans5000m17.54.82NK Senioren (Utrecht)
15-07-2017
Daan Reintjes1500m3.51.34NK Senioren (Utrecht)
14-07-2017
Frank Futselaar10.000m30.38 (Gouden medaille) NK Senioren (Utrecht)
Daan Reintjes1500m3.56.43NK Senioren (Utrecht)
Famke Heinst800m2.16.35NK Senioren (Utrecht)
Nadine Willems800m2.18.39NK Senioren (Utrecht)
Bregje Sloot800m2.13,95NK Senioren (Utrecht)
09-07-2017
Frank Futselaar5 km14.50 (Parcoursrecord)Voorthuizen Loopt (Voorthuizen)
Daan Reintjes800m1.53.31Arena Games (Hilversum)
08-07-2017
Saskia Weinans5km17.35Voorthuizen Loopt (Voorthuizen)
07-07-2017
Justin Meerenburgh1500m04.09.56Trackmeeting (Wageningen)
Famke Heinst1500m4.36.90Trackmeeting (Wageningen)
Rijk Nabuurs1500m4.32.78Trackmeeting (Wageningen)
Rik Reijers400m53,62Trackmeeting (Wageningen)
Edwin Wissema5.000 mtr15.36,55Trackmeeting (Wageningen)
Frank Futselaar800 m1.54.12 (Persoonlijk record)Trackmeeting (Wageningen)
Kyra Keurentjes800m2.18.27Trackmeeting (Wageningen)
Daan Reintjes800m1.53.22Trackmeeting (Wageningen)
02-07-2017
Thijn van Elburg5km21:18Midzomerrun (Westervoort)
Yvo van den IJssel1 km.3:50Midzomerrun (Westervoort)
Eline de Jong10 km39.23Midzomerrun (Westervoort)
Saskia de Jong1000m4:22Midzomerrun (Westervoort)
Famke Heinst1500m4.35.15NK Junioren (Vught)
Bregje Sloot400m finale57,52NK Junioren (Vught)
Kyra Keurentjes400m finale58.82NK Junioren (Vught)
Frank Futselaar5 km15.44Midzomerrun (Westervoort)
Rijk Nabuurs5km18.06Midzomerrun (Westervoort)
Justin van der Steen5km16.14Midzomerrun (Westervoort)
01-07-2017
Yvo van den IJssel1000 meter3:22.95zomerwedstrijd VAV (Veenendaal)
Bregje Sloot400m halve finale57,31NK Junioren (Vught)
Kyra Keurentjes400m halve finale58.81NK Junioren (Vught)
Kyra Keurentjes400m series59.27NK Junioren (Vught)
Bregje Sloot400m series58,36NK Junioren (Vught)
Famke Heinst800m (finale)2.15.07NK Junioren (Vught)
30-06-2017
Rik Reijers800m1:59,69NK Junioren (Vught)
Famke Heinst800m (series)2.17.00NK Junioren (Vught)
25-06-2017
Yvo van den IJssel1 km.3:37Univé Run van Roden (Roden)
24-06-2017
Frank Futselaar10 km (Hazen)30.28Stadsloop Appingedam (Appingedam)
Saskia Weinans10km36.31Stadsloop Appingedam (Appingedam)
23-06-2017
Famke Heinst1500m4.38.29Trackmeeting (Utrecht)
Justin Meerenburgh3000m9.03.29Trackmeeting (Utrecht )
Bregje Sloot800m2.16,32Trackmeeting (Utrecht)
Nadine Willems800m2.15.29Trackmeeting (Utrecht )
Kyra Keurentjes800m2.16.99Trackmeeting (Utrecht )
18-06-2017
Yvo van den IJssel1 km.3:34RosorumRun (Zevenaar)
Rijk Nabuurs3 mijl18.03RosorumRun (Zevenaar)
Rik Reijers800m1:59,12Competitie (Emmen)
17-06-2017
Frank Futselaar10.000 m30.17.82 (Persoonlijk record)Gouden Spike (Leiden )
Daan Reintjes1500m3.51.25Gouden Spike (Leiden )
Famke Heinst800m2.13.72Gouden Spike (Leiden )
16-06-2017
Bregje Sloot400m58,11Loopgala (Wageningen )
Kyra Keurentjes400m58.38Loopgala (Wageningen )
Justin van der Steen500015.57,39Loopgala (Wageningen )
Eline de Jong5000 m18.11.60Loopgala (Wageningen )
Saskia Weinans5000m17.17.29Loopgala (Wageningen )
Tom van Beusekom5000meter15.55.49Trackmeeting (Wageningen)
11-06-2017
Yvo van den IJssel1 km.3:.42Keppelrun (Hoog-Keppel )
Edwin Wissema5.000 mtr15.46,53NK Masters (Gouda)
10-06-2017
Mike Wennekes1000 M3:23,07Competitie C/D (Ede)
Justin Meerenburgh1500m4.17.32NK Masters (Gouda)
Eline de Jong3000 m10.29.78NSK outdoor (Wageningen)
Frank Futselaar4 Mijl19:46 (Parcoursrecord)Halve Marathon (Zwolle )
05-06-2017
Saskia de Jong1000m3:22Ooyselandloop (Oud-Zevenaar )
Eline de Jong5 km18.06Ooyselandloop (Oud-Zevenaar )
Yvo van den IJssel880 meter3:11Ooyselandloop (Oud-Zevenaar )
02-06-2017
Eline de Jong1500 m4.49.67Trackmeeting (Utrecht)
Robin Rietman1500m4.08,50 Global Athletics (Nijmegen )
Daan Reintjes1500m3.51.68Global Athletics (Nijmegen )
Bregje Sloot1500m4.51,24Trackmeeting (Utrecht)
Tom van Beusekom1500meter 4.19.37Trackmeeting (Utrecht )
Guido Engelen3000m9.27.86Trackmeeting (Utrecht)
Rijk Nabuurs3000m10.11Trackmeeting (Utrecht )
Kyra Keurentjes400m58.09Trackmeeting (Utrecht )
Frank Futselaar5000 meter14.20.82 (Persoonlijk record)Global Athletics (Nijmegen )
Famke Heinst800m2.17.15Global Athletics (Nijmegen )
Nadine Willems800m2.16.08Trackmeeting (Utrecht )
27-05-2017
Frank Futselaar1500 m3.48.57 (Clubrecord)IFAM Flanders Cup (Oordegem (B))
Daan Reintjes1500m3.53.47Oordegem (B) flanders cup (Oordegem)
Famke Heinst1500m4.36.98 IFAM Flanders Cup (Oordegem (B))
Nadine Willems400m58.46IFAM Flanders Cup (Oordegem (B))
Kyra Keurentjes800m2.20.17Oordegem (B) flanders cup (Oordegem)
Bregje Sloot800m2.19,62IFAM Flanders Cup (Oordegem (B))
21-05-2017
Eline de Jong5 km19.13Marikenloop (Nijmegen)
20-05-2017
Frank Futselaar10 km30.41Gerard Tebroke Memorialloop (Aalten )
19-05-2017
Guido Engelen15004.22.66Trackmeeting (Wageningen)
Justin van der Steen15004,18.25Trackmeeting (Wageningen)
Rijk Nabuurs1500m4.35.92Trackmeeting (Wageningen)
Robin Rietman1500m4.12,85 Trackmeeting (Wageningen)
Thijs Hubers400 meter50,86Trackmeeting (Wageningen)
Famke Heinst400m1.01.87Trackmeeting (Wageningen)
Daan Reintjes800m1.54.69Trackmeeting (Wageningen)
12-05-2017
Guido Engelen15004.24.14Trackmeeting (Utrecht )
Rijk Nabuurs1500m4.51Trackmeeting (Utrecht )
Justin van der Steen30009.25Trackmeeting (Utrecht )
Tom van Beusekom3000m9.27.22Trackmeeting (Utrecht )
Thijs Hubers400 meter51,16Trackmeeting (Utrecht )
Bregje Sloot400m59,61Trackmeeting (Utrecht )
Kyra Keurentjes800m2.19.66Trackmeeting (Utrecht )
Daan Reintjes800m1.56.90Trackmeeting (Utrecht )
29-04-2017
Eline de Jong7,7 km28.40Batavierenrace (Wageningen)
24-04-2017
Frank Futselaar40km (hazen) 2.24.03Enschede marathon (Enschede)
17-04-2017
Eline de Jong10 km42.19Paasloop Kilder (Kilder)
Frank Futselaar10 km32.51 (Parcoursrecord)Paasloop Kilder (Kilder)
Justin van der Steen5,3km17,57Paasloop Kilder (Kilder)
Tom van Beusekom5km18.35Paasloop Kilder (Kilder)
09-04-2017
Edwin Wissema5 km15.44IJsselloop (Deventer )
08-04-2017
Justin van der Steen5,2518.03Kippenren (Barneveld)
02-04-2017
Frank Futselaar10 km31.38Parelloop (Brunssum)
Eline de Jong5 km19.01Parelloop (Brunssum)
01-04-2017
Justin van der Steen10km34.48Lenteloop (Brakel)
19-03-2017
Mike Wennekes2,5 KM10:09Rondje Nederland (Arnhem)
Frank FutselaarHalve Marathon (21.1km)1:09:10NY Half Marathon (New York (USA))
12-03-2017
Edwin Wissema10 km32.20CPC loop (Den Haag)
11-03-2017
Eline de Jong3000 m10.46.24NSK indoor (Apeldoorn)
05-03-2017
Bregje Sloot3600m14.31NK Cross (Amsterdam)
Kyra Keurentjes3600m15.08NK Cross (Amsterdam)
Guido Engelen5 km17.45RunVisionloop (Winterswijk)
Edwin Wissema5 km16.27RunVisionloop (Winterswijk)
Justin van der Steen5km16.49Bemmelloop (Bemmel )
Eline de Jong7800 m29.27NK Cross (Amsterdam)
Frank FutselaarKorte Cross08:47NK Cross (Amsterdam)
Frank FutselaarLange Cross 37:21NK Cross (Amsterdam)
04-03-2017
Frank Reintjes7.5 km26.06NK Cross (Amsterdam)
19-02-2017
Tom van Beusekom10km35.15Engbergenloop (Gendringen)
Thijs Hubers3 km11.01Engbergenloop (Gendringen)
18-02-2017
Justin van der Steen300010.15BVC cross (Rhenen)
Kyra Keurentjes800m2.20.91NK Indoor Junioren (Apeldoorn)
Bregje Sloot800m2.21,00NK Indoor Junioren (Apeldoorn)
12-02-2017
Edwin Wissema10 km32.44Groet uit Schoorl Run (Schoorl)
Eline de Jong10 km37.51Groet uit Schoorl Run (Schoorl)
Tom van Beusekom10km34.33Groet uit Schoorl Run (Schoorl)
Frank FutselaarNK 10 km30.24 (Persoonlijk record)Groet uit Schoorl Run (Schoorl)
11-02-2017
Annemiek Keijser15004.53.36NK Indoor Senioren (Apeldoorn)
Famke Heinst1500m4.49.86NK Indoor Senioren (Apeldoorn)
05-02-2017
Thijn van Elburg8km37:01Midwintermarathon (Apeldoorn)
Yvo van den IJssel1 km3:48Midwintermarathon (Apeldoorn)
Justin Meerenburgh1500m4.13.94NK Indoor Masters (Apeldoorn)
Kyra Keurentjes400m59.83Indoor (Dortmund (D))
Famke Heinst400m61.94Indoor (Dortmund (D))
Edwin Wissema5 km16.56SOB Winterbosloop (Beek)
Frank Futselaar8 km23.56Midwintermarathon (Apeldoorn)
Eline de Jong8 km30.11Midwintermarathon (Apeldoorn)
Nadine Willems800m2.23.05Indoor (Dortmund (D))
Tom van Beusekom8km27.00Midwintermarathon (Apeldoorn)
04-02-2017
Justin van der Steen320011.27BVC Cross (Ede)
Bregje Sloot3200m13.11BVC Cross (Ede)
Justin Meerenburgh800m2.03.52NK Indoor Masters (Apeldoorn)
29-01-2017
Bregje Sloot3325m13.10Mastboscross (Breda)
Annemiek Keijser520.10SOB Winterbosloop (Beek)
Edwin Wissema5 km16.36SOB Winterbosloop (Beek)
Kyra Keurentjes800m2.22.87Indoor (Dortmund (D))
Daan ReintjesKorte Cross7.29Mastboscross (Breda)
Frank FutselaarKorte Cross07:24Mastboscross (Breda)
28-01-2017
Yvo van den IJssel1.6 km.6:52Safari run (Arnhem)
22-01-2017
Eline de Jong10 km39.40SOB Winterbosloop (Beek)
Tom van Beusekom10Km35.04SOB Winterbosloop (Beek)
Frank Reintjes5 km17.30SOB Winterbosloop (Beek)
Justin van der Steen5km17.29Beek cross (Beek)
21-01-2017
Mike Wennekes1000 M3:30,87NK Indoor Junioren (Apeldoorn)
15-01-2017
Nadine Willems2500m12.01GOK Crosskampioenschap (Epe)
Frank FutselaarKorte Cross08.38Abdijcross (Kerkrade)
Daan ReintjesKorte Cross8.58Abdijcross (Kerkrade)
14-01-2017
Kyra Keurentjes2500m11.01GOK Crosskampioenschap (Epe)
Bregje Sloot3500m15.47GOK Crosskampioenschap (Epe)
Eline de Jong7,5 km30.21GOK Crosskampioenschap (Epe)
08-01-2017
Guido Engelen10 km34.14Dijkencross (Pannerden)
Tom van Beusekom10Km33.20Dijkencross (Pannerden)
Justin van der Steen5,3 km18.14Dijkencross (Pannerden)
Rijk Nabuurs5,3km19.43Dijkencross (Pannerden)
Frank FutselaarHalve Marathon (21.1km)01:08:19Egmond halve marathon (Egmond)
31-12-2016
Frank Reintjes10 km34.36Dijkencross (Pannerden)
Rijk Nabuurs5,3km19.11Dijkencross (Pannerden)
Frank Futselaar8 km24.12Sylvesterlauf (Trier (D))
30-12-2016
Eline de Jong10 km41.05Oudejaars Crossloop (Vorden)
Edwin Wissema10 km35.25Oudejaars Crossloop (Vorden)
26-12-2016
Daan Reintjes10 km32.00Dijkencross (Pannerden)
Frank Futselaar5,3 km 16.27Dijkencross (Pannerden)
Rijk Nabuurs5,3km19.30Dijkencross (Pannerden)
Edwin Wissema5.3 km17.10Dijkencross (Pannerden)
18-12-2016
Eline de Jong10 km38.19Dijkencross (Pannerden)
Edwin Wissema10 km32.29Dijkencross (Pannerden)
Famke Heinst1000m3.26Crosscup (Brussel)
Tom van Beusekom10km33.19Dijkencross (Pannerden)
Annemiek Keijser5,320.08Dijkencross (Pannerden)
Rijk Nabuurs5,3km19.22Dijkencross (Pannerden)
Justin Meerenburgh5km17.12Dijkencross (Pannerden)
10-12-2016
Rijk Nabuurs3,9km14.31BVC Cross (Wageningen)
Justin van der Steen310010.11BVC Cross (Wageningen)
Kyra Keurentjes3100m12.25BVC Cross (Wageningen)
Nadine Willems3100m12.30BVC Cross (Wageningen)
Famke Heinst3100m10.59BVC Cross (Wageningen)
Bregje Sloot3100m11.39BVC Cross (Wageningen)
04-12-2016
Yvo van den IJssel1 km.3:45MontferlandRun ('s-Heerenberg)
Mike Wennekes1000 M3:32MontferlandRun ('s-Heerenberg)
Daan Reintjes15 km48.17MontferlandRun ('s-Heerenberg)
Frank Futselaar15 km47.05MontferlandRun ('s-Heerenberg)
Edwin Wissema15 km51.20MontferlandRun ('s-Heerenberg)
Frank Reintjes15 km53.21MontferlandRun ('s-Heerenberg)
Eline de Jong15 km59.43MontferlandRun ('s-Heerenberg)
Guido Engelen15 km54.19MontferlandRun ('s-Heerenberg)
Saskia Weinans15KM54.29MontferlandRun ('s-Heerenberg)
Justin van der Steen7,5 km25.43MontferlandRun ('s-Heerenberg)
Justin Meerenburgh7,5k24.47MontferlandRun ('s-Heerenberg)
Bregje Sloot7,5km29.46MontferlandRun ('s-Heerenberg)
27-11-2016
Saskia Weinans2,57.45Warandeloop (Tilburg)
Annemiek Keijser250008.27Warandeloop (Tilburg)
Daan Reintjes25006.39Warandeloop (Tilburg)
Nadine Willems2500m8.58Warandeloop (Tilburg)
Famke Heinst2500m7.54Warandaloop (Tilburg)
Bregje Sloot2500m8.31Warandaloop (Tilburg)
Justin van der Steen5km16.51Bemmelloop (Bemmel )
Frank FutselaarKorte Cross (2500 m)6.26Warandaloop (Tilburg)
20-11-2016
Edwin Wissema15 km51.08Zevenheuvelenloop (Nijmegen)
Frank Futselaar15 km48.26Zevenheuvelenloop (Nijmegen)
19-11-2016
Eline de Jong10 km 41.03Boekeldercross (Aalten)
Tom van Beusekom10km35:50Boekeldercross (Aalten)
Guido Engelen5 km17.46Boekeldercross (Aalten)
12-11-2016
Famke Heinst2500m10.21Gelders Overijsselse Crosscompetitie (Harderwijk)
Kyra Keurentjes2500m11.26Gelders Overijsselse Crosscompetitie (Harderwijk)
Annemiek Keijser290010.50Gelders Overijsselse Crosscompetitie (Harderwijk)
Eline de Jong6000 m25.08Gelders Overijsselse Crosscompetitie (Harderwijk)
06-11-2016
Famke Heinst3000m10.47Maple Leaf Cross (Hilversum)
Frank FutselaarKorte Cross (3 km)08.50Maple Leaf Cross (Hilversum)
04-11-2016
Kyra Keurentjes3300m13.30Bergrace by Night (Wageningen - Rhenen)
Annemiek Keijser5,622.47Bergrace by Night (Wageningen - Rhenen)
Justin Meerenburgh5,6 km19:12Bergrace by Night (Wageningen - Rhenen)
Justin van der Steen5,6 km20.19Bergrace by Night (Wageningen - Rhenen)
Tom van Beusekom7,625,34Bergrace by Night (Wageningen - Rhenen)
30-10-2016
Rijk Nabuurs2,5km8.42Halve Marathon D'chem (Doetinchem)
Erwin Reijmer21.1 km1.14.22Halve Marathon D'chem (Doetinchem)
Eline de Jong7,5 km28.06Halve Marathon D'chem (Doetinchem)
Milou Mattijssen7,5 km32:34Halve Marathon D'chem (Doetinchem)
Edwin Wissema7.5 km23.28Halve Marathon D'chem (Doetinchem)
Saskia Weinanshalve marathon1.19.42Halve Marathon D'chem (Doetinchem)
Frank FutselaarHalve Marathon (21.1 km)1.07.52DrechtStadLoop (Dordrecht)
29-10-2016
Justin van der Steen314011.09BVC cross (Rhenen)
Justin Meerenburgh314011:04BVC cross (Rhenen)
Famke Heinst4120m17.04BVC cross (Rhenen)
Tom van Beusekom936033,44BVC Cross (Veenendaal)
26-10-2016
Daan Reintjes10 km32.00Dijkencross (Pannerden)
16-10-2016
Eline de Jong5 km 18.44Wim Lebbink Herfstlopen (Wehl)
09-10-2016
Erwin Reijmer10 km34:33Wim Lebbink Herfstlopen (Wehl)
Frank Futselaar4 Mijl (6,4 km)19.094 Mijl Groningen (Groningen)
Daan Reintjes4 mijl (6.4km)20.004 Mijl Groningen (Groningen)
Saskia Weinans4mijl22.314 Mijl Groningen (Groningen)
Eline de Jong5 km 18.30Wim Lebbink Herfstlopen (Wehl)
02-10-2016
Thijn van Elburg5km22:51Herfstloop Liemers (Babberich)
Eline de Jong10 km 38.14Herfstloop Liemers (Babberich)
Frank Futselaar10 km30.50Herfstloop Liemers (Babberich)
Saskia Weinans10km36.21Herfstloop Liemers (Babberich)
Edwin Wissema21.1 km1.12,52Singelloop (Breda)
Milou Mattijssen3 km11:28Herfstloop Liemers (Babberich)
Justin Meerenburgh3km09.00Herfstloop Liemers (Babberich)
Famke Heinst3km10.15Herfstloop Liemers (Babberich)
Rijk Nabuurs3km10.18Herfstloop Liemers (Babberich)
Bregje Sloot5 km19.49Herfstloop Liemers (Babberich)
Daan Reintjes5 km15.39Herfstloop Liemers (Babberich)
Guido Engelen5 km17.24Herfstloop Liemers (Babberich)
Annemiek Keijser500019.19Herfstloop Liemers (Babberich)
Kyra Keurentjes5km20.41Herfstloop Liemers (Babberich)
Justin van der Steen5km17.02Herfstloop Liemers (Babberich)
Tom van Beusekom5km17:16Herfstloop Liemers (Babberich)
25-09-2016
Milou Mattijssen4 EM26:21Posbankloop (Velp )
Justin van der Steen4EM21.06Posbankloop (Velp )
24-09-2016
Annemiek Keijser4x40004.06.13NK Estafette (Amstelveen)
Kyra Keurentjes4x400m4.06.13NK Estafette (Amstelveen)
Bregje Sloot4x400m4.06.13NK Estafette (Amstelveen)
18-09-2016
Frank Futselaar10 EM (16,1 km)50.57Dam tot Dam loop (Zaandam)
16-09-2016
Justin van der Steen15004.33,05Trackmeeting (Wageningen)
Bregje Sloot1500m5.07.98Trackmeeting (Wageningen)
Justin Meerenburgh800m2.03Trackmeeting (Wageningen)
11-09-2016
Daan Reintjes10 mijl (16,1 km)56.34Bridge to Bridge (Arnhem )
Frank Reintjes10 mijl (16,1 km)58.24Bridge to Bridge (Arnhem )
Erwin Reijmer10,4 k36:49Bridge to Bridge (Arnhem )
Saskia Weinans3 EM17.52Bridge to Bridge (Arnhem )
Frank Futselaar3 mijl (4,8 km)14.36Bridge to Bridge (Arnhem )
Guido Engelen3 mijl (4,8 km)17.04Bridge to Bridge (Arnhem )
Bregje Sloot3 mijl (4,8 km)19.09Bridge to Bridge (Arnhem )
Justin Meerenburgh3 mijl (4,8 km)16.09Bridge to Bridge (Arnhem )
Nadine Willems3 mijl (4,8 km)21:23Bridge to Bridge (Arnhem )
Isabel Sticker3 mijl (4,8 km)22.37Bridge to Bridge (Arnhem )
Kyra Keurentjes3 mijl (4,8 km)21.23Bridge to Bridge (Arnhem )
Milou Mattijssen3 mile20:46Bridge to Bridge (Arnhem )
Famke Heinst4,8km18.40Bridge to Bridge (Arnhem )
Rijk Nabuurs5km19.25Bridge to Bridge (Arnhem )
Eline de Jong6 mijl (9,6 km)38.24Bridge to Bridge (Arnhem )
Tom van Beusekom9,6km34,52Bridge to Bridge (Arnhem )
10-09-2016
Saskia Weinans5 km17.48Kramprun (Varsseveld )
Edwin Wissema5 km15.47Kramprun (Varsseveld )
Eline de Jong5 km18.26Kramprun (Varsseveld )
Frank Futselaar8 mijl (12,8 km)41.18 Fish Potatorun (Emmeloord)
04-09-2016
Yvo van den IJssel1 km.3:31Bert Timmer Memorial Loop (Duiven)
Frank Futselaar10 EM (16,1km)53.08Tilburg Ten Miles (Tilburg )
Eline de Jong10 km 39.23Bert Timmer Memorial Loop (Duiven)
Edwin Wissema5 km15.58Dijkenloop (Beneden Leeuwen )
Justin van der Steen5 km17.12Bert Timmer Memorial Loop (Duiven)
Annemiek Keijser500019.22Bert Timmer Memorial Loop (Duiven)
Rijk Nabuurs5km19.40Bert Timmer Memorial Loop (Duiven)
02-09-2016
Kyra Keurentjes1000m3.11.92Trackmeeting (Utrecht )
Annemiek Keijser80002.19.45Trackmeeting (Utrecht)
Famke Heinst800m2.14.06Trackmeeting (Utrecht )
Bregje Sloot800m2.27.71Trackmeeting (Utrecht )
20-08-2016
Edwin Wissema5.000 mtr15.57,55Grote Prijs Stad Lokeren (Flanders Cup) (Lokeren (B) )
Frank Futselaar5000 m14.44.97Galameeting (Merksem)
12-08-2016
Famke Heinst1500m4.37.55Trackmeeting (Utrecht )
Edwin Wissema3.000 mtr8.59,67Trackmeeting (Utrecht )
Eline de Jong3000 m10.32.87Trackmeeting (Utrecht )
Annemiek Keijser80002.21.64Trackmeeting (Utrecht)
Bregje Sloot800m2.23.52Trackmeeting (Utrecht )
30-07-2016
Frank Futselaar3000 m08.15.61Meeting voor Mon (Kessel Lo)
22-07-2016
Annemiek Keijser15004.54Trackmeeting (Wageningen)
Famke Heinst400m58.75Trackmeeting (Wageningen)
Edwin Wissema5.000 mtr15.44,48Trackmeeting (Wageningen)
Frank Futselaar800 m1.55.13Trackmeeting (Wageningen)
Bregje Sloot800m2.24.46Trackmeeting (Wageningen)
16-07-2016
Edwin Wissema10 km32.53Wiezoloop (Wierden)
Frank Futselaar1500 m3.49.31Nacht van de Atletiek (Heusden (B) )
15-07-2016
Famke Heinst1500m4.37.27Trackmeeting (Utrecht )
Guido Engelen1500m4.17.31Trackmeeting (Utrecht)
Annemiek Keijser300010.58Trackmeeting (Utrecht)
Frank Futselaar800 m01.54.52Trackmeeting (Utrecht )
Bregje Sloot800m2.21.04Trackmeeting (Utrecht )
10-07-2016
Eline de Jong10 km39.23NSK 10 km weg (Amsterdam)
09-07-2016
Yvo van den IJssel1 km.3:28Voorthuizen Loopt (Voorthuizen)
Frank Futselaar5 km15.03Voorthuizen Loopt (Voorthuizen)
03-07-2016
Yvo van den IJssel1 km.3:55Midzomerrun (Westervoort)
Famke Heinst1500m (finale)4.47.49NK junioren (Breda)
Frank Futselaar5 km15.30Midzomerrun (Westervoort)
Edwin Wissema5 km15.41Midzomerrun (Westervoort)
Tom van Beusekom5km16:39Midzomerrun (Westervoort)
Saskia Weinans5km17.40Midzomerrun (Westervoort)
02-07-2016
Famke Heinst1500m (series)4.52.16NK junioren (Breda)
Famke Heinst800m (finale)2.15.51NK junioren (Breda)
01-07-2016
Eline de Jong5000 m18.03.37NK junioren (Breda)
Famke Heinst800m (series)2.18.18NK junioren (Breda)
24-06-2016
Eline de Jong1500 m4.53.67Trackmeeting (Utrecht )
Edwin Wissema3.000 mtr9.08,71Trackmeeting (Utrecht )
Saskia Weinans3000m10.11.90Trackmeeting (Utrecht )
Tom van Beusekom3000meter9:20:37Trackmeeting (Utrecht )
Bregje Sloot400m1.01.78Trackmeeting (Utrecht )
Famke Heinst800m2.15.75Trackmeeting (Utrecht)
18-06-2016
Famke Heinst800m2.14.48NK senioren (Amsterdam)
17-06-2016
Saskia Weinans1500 (finale)4.46.93NK senioren (Amsterdam)
16-06-2016
Annemiek Keijser150004.53.26NK senioren (Amsterdam)
Saskia Weinans1500m4.37.24NK senioren (Amsterdam)
11-06-2016
Edwin Wissema5.000 mtr15.41,71NK Masters (Utrecht)
Saskia Weinans8002.18.04Gouden Spike (Leiden )
Famke Heinst800m2.12.96Gouden Spike (Leiden )
05-06-2016
Eline de Jong3 km11.27RosorumRun (Zevenaar)
04-06-2016
Annemiek Keijser15004.55.86IFAM Flanders Cup (Oordegem (B))
Famke Heinst800m2.14.43Oordegem (B) flanders cup (Oordegem)
29-05-2016
Famke Heinst400m60.24Competitie (Vught)
28-05-2016
Saskia Weinans1500 meter4.40.65Oordegem (B) flanders cup (Oordegem)
Frank Futselaar5000 m14.36.13Oordegem (B) flanders cup (Oordegem)
Nadine Willems800m 2.16.63IFAM Flanders Cup (Oordegem (B))
27-05-2016
Eline de Jong5000 m17.47.55Trackmeeting (Wageningen)
Tom van Beusekom5000meter16,12,46Trackmeeting (Wageningen)
22-05-2016
Eline de Jong3000 m10.29.05NSK outdoor (Wageningen)
20-05-2016
Edwin Wissema1.500 mtr4.22,74Trackmeeting (Utrecht )
Annemiek Keijser150005.03.59Trackmeeting (Utrecht )
Guido Engelen1500 m4.21.19Trackmeeting (Utrecht)
Famke Heinst1500m4.41.95Trackmeeting (Utrecht)
Saskia Weinans3000 meter10.14.61Trackmeeting (Utrecht)
18-05-2016
Frank Futselaar1500 m3.50.86Global Athletics (Nijmegen )
Saskia Weinans1500 meter4:37.34 Global Athletics (Nijmegen )
Nadine Willems800m 2.18.78Global Athletics (Nijmegen )
Famke Heinst800m2.14.61Global Athletics (Nijmegen )
16-05-2016
Eline de Jong10 km37.19Ooyselandloop (Oud-Zevenaar )
Tom van Beusekom10km33,46Ooyselandloop (Oud-Zevenaar )
Milou Mattijssen4.850 km20:31Ooyselandloop (Oud-Zevenaar )
Edwin Wissema4.850 km15.37Ooyselandloop (Oud-Zevenaar )
Wouter Gijsberts4.850 km15:56Ooyselandloop (Oud-Zevenaar )
14-05-2016
Frank Futselaar1500 m3.57.08Flynth Recordwedstrijden (Hoorn )
Famke Heinst800m2.13.33Flynth Recordwedstrijden (Hoorn )
13-05-2016
Edwin Wissema1.500 mtr4.28,09Loopgala (Wageningen )
Eline de Jong1500 m4.56.06Loopgala (Wageningen )
Annemiek Keijser8002.26.47Loopgala (Wageningen )
24-04-2016
Frank Futselaar10 EM (16,1 km) 49.54City Run (Roermond)
Famke Heinst3000 meter10:32.68 min.Competitie (Vught)
23-04-2016
Annemiek Keijser7,730.41Batavierenrace (Wageningen)
Eline de Jong7,7 km28.38Batavierenrace (Wageningen)
17-04-2016
Daan Reintjes10km31.24Cityrun (Hilversum )
03-04-2016
Edwin Wissema10 km33.41Parelloop (Brunssum)
Daan Reintjes10km32.42Parelloop (Brunssum)
Famke Heinst5 km19.06Parelloop (Brunssum)
28-03-2016
Eline de Jong10 km42.05Paasloop Kilder (Kilder)
Tom van Beusekom5,2km18.25Paasloop Kilder (Kilder)
Famke Heinst5.2 km19.49Paasloop Kilder (Kilder)
15-03-2016
Tom van Beusekom11.6km39,48Bergrace by Night (Wageningen - Rhenen)
13-03-2016
Daan Reintjes11600m38.59NK Cross (Oldenzaal)
Annemiek Keijser250008.41NK Cross (Oldenzaal)
Nadine Willems2500m8.56NK Cross (Oldenzaal)
Eline de Jong5900 m22.49NK Cross (Oldenzaal)
06-03-2016
Edwin Wissema21.1 km1.11,43CPC loop (Den Haag)
Guido Engelen5 km17.26Bemmelloop (Bemmel )
05-03-2016
Eline de Jong3000 m10.27.00NSK indoor (Apeldoorn)
Daan Reintjes3000m8.46.36NSK indoor (Apeldoorn)
Nadine Willems800m 2.17.64NSK indoor (Apeldoorn)
28-02-2016
Annemiek Keijser150004.54.00NK Indoor Senioren (Apeldoorn)
Famke Heinst1500m (finale)4.47.59NK Indoor Senioren (Apeldoorn)
27-02-2016
Annemiek Keijser150004.52.16NK Indoor Senioren (Apeldoorn)
Famke Heinst1500m (series)4.56.68NK Indoor Senioren (Apeldoorn)
Nadine Willems800m 2.17.64NK Indoor Senioren (Apeldoorn)
20-02-2016
Eline de Jong3000 m10.32.18NK Indoor Junioren (Apeldoorn)
Famke Heinst800m2.14.60NK Indoor Junioren (Apeldoorn)
14-02-2016
Edwin Wissema10 km32.59Groet uit Schoorl Run (Schoorl)
Eline de Jong10 km38.48Groet uit Schoorl Run (Schoorl)
Tom van Beusekom10km35.24(geklokt 34.30) Groet uit Schoorl Run (Schoorl)
Daan Reintjes10km31.45Groet uit Schoorl Run (Schoorl)
Frank Reintjes30009.46NK Indoor Masters (Apeldoorn)
Frank FutselaarNK 10 km31.38Groet uit Schoorl Run (Schoorl)
07-02-2016
Frank Futselaar8 km24.08Midwintermarathon (Apeldoorn)
Daan Reintjes8km25.35Midwintermarathon (Apeldoorn)
06-02-2016
Annemiek Keijser150005.03Indoor AV'34 (Apeldoorn)
Famke Heinst1500m4.42.32Indoor AV'34 (Apeldoorn)
Tijs Groen3000 meter8:31,54Indoor AV'34 (Apeldoorn)
31-01-2016
Annemiek Keijser257510.13Mastboscross (Breda)
Thijs Hubers5 km17.21SOB Winterbosloop (Beek)
Frank Futselaar5 km15.37SOB Winterbosloop (Beek)
Eline de Jong5375 m21.05Mastboscross (Breda)
Daan Reintjes5km15.55SOB Winterbosloop (Beek)
30-01-2016
Famke Heinst1500m4.50.01Indoor Omnisport (Apeldoorn)
24-01-2016
Thijs Hubers400 meter53,01Indoor (Dortmund (D))
Edwin Wissema5 km16.26SOB Winterbosloop (Beek)
Daan Reintjes5km15.58SOB Winterbosloop (Beek)
Nadine Willems800m2.16.75Indoor (Dortmund (D))
Famke Heinst800m2.17.75Indoor (Dortmund (D))
17-01-2016
Edwin Wissema8.4 km32.06NSK Cross (Nijmegen)
Frank Futselaar8.4 km / Lange Cross28.36NSK Cross (Nijmegen)
Eline de Jong8400 m35.54 NSK Cross (Nijmegen)
11-01-2016
Daan Reintjes10 km32.53Dijkencross (Pannerden)
10-01-2016
Bregje Sloot10 km41.24Dijkencross (Pannerden)
Frank Reintjes10 km34.03Dijkencross (Pannerden)
Edwin Wissema10km33.23Dijkencross (Pannerden)
Nadine Willems10km43.44Dijkencross (Pannerden)
Frank Futselaar21.1 km1:13.59Egmond halve marathon (Egmond)
Famke Heinst5,3 km20.25Dijkencross (Pannerden)
09-01-2016
Annemiek Keijser320013.17BVC Cross (Ede)
03-01-2016
Tijs Groen10 km31.25 min.Dijkencross (Pannerden)
Tom van Beusekom10km34.02Dijkencross (Pannerden)
Frank Reintjes10km33.31Dijkencross (Pannerden)
31-12-2015
Famke Heinst3200m14.13Sylvestercross (Soest)
Eline de Jong4000 m16.49Sylvestercross (Soest)
Frank FutselaarLange Cross38.17Sylvestercross (Soest)
30-12-2015
Edwin Wissema5 km16.26Oudejaars Crossloop (Vorden)
27-12-2015
Eline de Jong10 km39.17 Dijkencross (Pannerden)
Tom van Beusekom10 km34.23Dijkencross (Pannerden)
Frank Reintjes10 km33.51Dijkencross (Pannerden)
Thijs Hubers5,3 km17.55Dijkencross (Pannerden)
Edwin Wissema5.3 km17.05Dijkencross (Pannerden)
Annemiek Keijser730.56Derde Kerstdagloop (Arnhem)
20-12-2015
Frank Futselaar10 km31.19Dijkencross (Pannerden)
Frank Reintjes10 km33.50Dijkencross (Pannerden)
Guido Engelen5.318.08Dijkencross (Pannerden)
06-12-2015
Edwin Wissema15 km51.08MontferlandRun ('s-Heerenberg)
Frank Reintjes15 km52.37MontferlandRun ('s-Heerenberg)
Eline de Jong15 km1.00.05MontferlandRun ('s-Heerenberg)
Guido Engelen15 km54.32MontferlandRun ('s-Heerenberg)
22-11-2015
Nadine Willems2.5 km8.47Warandeloop (Tilburg)
Annemiek Keijser250008.51Warandeloop (Tilburg)
Famke Heinst3200m12.28Warandeloop (Tilburg)
Eline de Jong4300 m16.40Warandeloop (Tilburg)
21-11-2015
Edwin Wissema7.5 km26.15Warandeloop (Tilburg)
15-11-2015
Edwin Wissema15 km51.21Zevenheuvelenloop (Nijmegen)
14-11-2015
Frank Reintjes15 km52.49Zevenheuvelenloop (Nijmegen)
25-10-2015
Eline de Jong21,1 km1.31.07Halve Marathon D'chem (Doetinchem)
Guido Engelen7.5 km25.41Halve Marathon D'chem (Doetinchem)
Edwin Wissema7.5 km24.16Halve Marathon D'chem (Doetinchem)
18-10-2015
Edwin Wissema10 km33.54Wim Lebbink Herfstlopen (Wehl)
Eline de Jong5 km18.38Wim Lebbink Herfstlopen (Wehl)
11-10-2015
Frank Futselaar4 EM (6,4 km)18.534 Mijl Groningen (Groningen)
Frank Reintjes5 km16.46PactuWehl (Wehl)
04-10-2015
Thijn van Elburg5km24:54Herfstloop Liemers (Babberich)
Frank Reintjes10 km34.27Herfstloop Liemers (Babberich)
Frank Futselaar10 km32.14Herfstloop Liemers (Babberich)
Eline de Jong10 km40.36 Herfstloop Liemers (Babberich)
Edwin Wissema21.1 km1.14,40Singelloop (Breda)
Bregje Sloot3 km10.54Herfstloop Liemers (Babberich)
Annemiek Keijser300011.03Herfstloop Liemers (Babberich)
Milou Mattijssen3000 m11:11Herfstloop Liemers (Babberich)
Kyra Keurentjes3km11.26Herfstloop Liemers (Babberich)
Guido Engelen5 km17.06Herfstloop Liemers (Babberich)
27-09-2015
Edwin Wissema10 km33.15Singelloop (Utrecht )
Wouter Gijsberts6 km 20:13Posbankloop (Velp )
Frank Futselaar6 km19.15Posbankloop (Velp )
20-09-2015
Frank Futselaar10 EM (16,1 km) 52.56Dam tot Dam loop (Zaandam)
13-09-2015
Eline de Jong10 EM1.08.36Bridge to Bridge (Arnhem )
Frank Reintjes10 EM57.42Bridge to Bridge (Arnhem )
Frank Futselaar10 EM (16,1 km) 54.04 Bridge to Bridge (Arnhem )
Justin Meerenburgh3EM16.15Bridge to Bridge (Arnhem )
Bregje Sloot4,8 km20.07Bridge to Bridge (Arnhem )
Nadine Willems4,8km20.30Bridge to Bridge (Arnhem )
Milou Mattijssen4,8km20:14Bridge to Bridge (Arnhem )
Guido Engelen4.8 km16.40Bridge to Bridge (Arnhem )
Wouter Gijsberts6 mijl 32:41Bridge to Bridge (Arnhem )
06-09-2015
Eline de Jong5 km18.56Bert Timmer Memorial Loop (Duiven)
Edwin Wissema5km16.09Dijkenloop (Beneden Leeuwen )
05-09-2015
Frank Reintjes5 km16.39Bert Timmer Memorial Loop (Duiven)
Guido Engelen5000 m16.48Trackmeeting (Wageningen)
04-09-2015
Eline de Jong1000 m3.07.16Trackmeeting (Utrecht )
14-08-2015
Nadine Willems800m2.16.67Trackmeeting (Utrecht )
13-08-2015
Famke Heinst4,8 km19.27Bridge to Bridge (Arnhem )
08-08-2015
Edwin Wissema5.000 mtr15.34,96Grote Prijs Stad Lokeren (Flanders Cup) (Lokeren (B) )
04-08-2015
Famke Heinst1000m3.06.02Trackmeeting (Utrecht)
01-08-2015
Nadine Willems800m2.15.92NK senioren (Amsterdam)
28-07-2015
Famke Heinst800m2.18EYOF (Tbilisi (Georgië))
21-07-2015
Eline de Jong6 km23.01Walfortloop (Aalten )
Edwin Wissema6 km19.20Walfortloop (Aalten )
18-07-2015
Famke Heinst800m2.17.05Nacht van de Atletiek (Heusden (B) )
Nadine Willems800m2.16.48Nacht van de Atletiek (Heusden (B) )
17-07-2015
Edwin Wissema5.000 mtr15.39,12Trackmeeting (Wageningen)
10-07-2015
Edwin Wissema3.000 mtr8.54,99Trackmeeting (Utrecht )
Nadine Willems800m2.18.02Trackmeeting (Utrecht )
Famke Heinst800m2.13.83Trackmeeting (Utrecht )
05-07-2015
Famke Heinst400m60.05LAZ Meeting (Rhede (D) )
Nadine Willems400m59:81LAZ Meeting (Rhede (D) )
Frank Reintjes5 km16.18Midzomerrun (Westervoort)
Eline de Jong5 km18.14Midzomerrun (Westervoort)
Milou Mattijssen5000 m 20:57Midzomerrun (Westervoort)
27-06-2015
Famke Heinst800 meter2.15.54NK junioren (Breda)
26-06-2015
Eline de Jong500018:02.62NK junioren (Breda)
Famke Heinst800 meter2.19.90NK junioren (Breda)
19-06-2015
Edwin Wissema1.500 mtr4.21,96Trackmeeting (Utrecht )
Eline de Jong1500 m4.57.96Trackmeeting (Utrecht )
Frank Reintjes30009.30Trackmeeting (Utrecht)
Nadine Willems800 m2.17.07Trackmeeting (Utrecht)
Famke Heinst800m2.14.16Trackmeeting (Utrecht)
14-06-2015
Wouter Gijsberts10 km34:22Keppelrun (Hoog-Keppel )
13-06-2015
Frank Reintjes500016.30NK Masters (Utrecht)
Famke Heinst800m2.16.67Gouden Spike (Leiden )
12-06-2015
Eline de Jong1500 m4.54.02Trackmeeting (Wageningen)
27-05-2015
Nadine Willems800 m2.17.11Global Athletics (Nijmegen )
Famke Heinst800m2.15.73Global Athletics (Nijmegen )
25-05-2015
Frank Reintjes10 km33.21Ooyselandloop (Oud-Zevenaar )
Eline de Jong10 km39.27Ooyselandloop (Oud-Zevenaar )
Edwin Wissema5 km16.19Ooyselandloop (Oud-Zevenaar )
22-05-2015
Milou Mattijssen400 m5:17Trackmeeting (Wageningen)
Eline de Jong5000 m17.56.02Trackmeeting (Wageningen)
Nadine Willems800 m2.17.81Trackmeeting (Wageningen)
17-05-2015
Milou Mattijssen300 meter47:38Trackmeeting (Utrecht )
16-05-2015
Frank Futselaar1500 m3.52.16Flynth Recordwedstrijden (Hoorn )
14-05-2015
Frank Reintjes3000 m9.30.68Harry Schulting Games (Vught )
Famke Heinst400 m60.71Battle of the B's (Amsterdam)
Nadine Willems400 m1.00.31Harry Schulting Games (Vught )
Thijs Hubers400 meter53,11Harry Schulting Games (Vught )
08-05-2015
Frank Futselaar1500 m3.56.25Trackmeeting (Utrecht)
Frank Futselaar3000 m8.45.16Trackmeeting (Utrecht )
Eline de Jong3000 m10.12.81 Trackmeeting (Utrecht )
Famke Heinst400 m59.22Trackmeeting (Utrecht )
Milou Mattijssen400 m5:17Trackmeeting (Utrecht )
Nadine Willems400 m59.53Trackmeeting (Utrecht )
Thijs Hubers400 meter53,45Trackmeeting (Utrecht )
07-05-2015
Edwin Wissema10 km34.57Gerard Tebroke Memorialloop (Aalten )
03-05-2015
Erwin Reijmer5 km16.55Bemmelloop (Bemmel )
26-04-2015
Eline de Jong5 km18.11Dorpsloop (Twello)
19-04-2015
Frank Reintjes10 km34.05Cityrun (Hilversum )
06-04-2015
Eline de Jong10 km41.25Paasloop Kilder (Kilder)
Daan Reintjes10 km33.39Paasloop Kilder (Kilder)
Frank Reintjes10 km35.50Paasloop Kilder (Kilder)
Edwin Wissema5 km17.10Paasloop Kilder (Kilder)
29-03-2015
Frank Reintjes10 km34.08Parelloop (Brunssum)
Frank Futselaar10 km33.20Parelloop (Brunssum)
Daan Reintjes10 km31.37Parelloop (Brunssum)
Edwin Wissema12 km42.52Circuitrun (Zandvoort)
Guido Engelen5 km18.09Rondje Nederland (Arnhem)
28-03-2015
Milou Mattijssen800 m2.41.55Testwedstrijd AV de Liemers (Zevenaar)
15-03-2015
Eline de Jong5 km19.06Stevensloop (Nijmegen)
Isabel Sticker5 km21.16Stevensloop (Nijmegen)
Milou Mattijssen5 km21.29Stevensloop (Nijmegen)
Famke Heinst5 km19.25Stevensloop (Nijmegen)
Frank Reintjes5 km17.03Stevensloop (Nijmegen)
08-03-2015
Edwin Wissema10 km32.37CPC loop (Den Haag)
01-03-2015
Daan Reintjes15 km50.23Voorjaarsloop (Venlo)
Famke Heinst800 m2.14.87NK Indoor Junioren (Apeldoorn)
28-02-2015
Eline de Jong3000 m10.32.32NK Indoor Junioren (Apeldoorn)
Famke Heinst800 m2.17.86NK Indoor Junioren (Apeldoorn)
22-02-2015
Wouter Gijsberts10 km35.37Engbergenloop (Gendringen)
15-02-2015
Frank Reintjes3000 m9.29.14NK Indoor Masters (Apeldoorn)
Dirk Jan Demkes800m2:06NK Indoor Masters (Apeldoorn)
08-02-2015
Eline de Jong10 km38.53Groet uit Schoorl Run (Schoorl)
Frank Reintjes10 km34.16Groet uit Schoorl Run (Schoorl)
Edwin Wissema10 km32.44Groet uit Schoorl Run (Schoorl)
07-02-2015
Daan Reintjes10.500m36.01Open GOK Cross (Harderwijk)
01-02-2015
Wouter Gijsberts5 km17.00SOB Winterbosloop (Beek)
Edwin Wissema5 km17.03SOB Winterbosloop (Beek)
Famke Heinst5 km19.56SOB Winterbosloop (Beek)
Daan Reintjes5 km15.56SOB Winterbosloop (Beek)
Eline de Jong5570 m21.50Mastboscross (Breda)
25-01-2015
Frank Reintjes5 km17.35SOB Winterbosloop (Beek)
Famke Heinst800 m2.17.88Indoor Omnisport (Apeldoorn)
18-01-2015
Milou Mattijssen2550 m11.34NK Cross (Kerkrade)
Bregje Sloot2550 m10.11NK Cross (Kerkrade)
Eline de Jong4600 m18.18NK Cross (Kerkrade)
Wouter Gijsberts5 km16.45SOB Winterbosloop (Beek)
15-01-2015
Daan Reintjes2600m8.58Abdijcross (Kerkrade)
11-01-2015
Frank Reintjes10 km34.44Dijkencross (Pannerden)
Dirk Jan Demkes10 km37.22Dijkencross (Pannerden)
Michael van der Kroon5 km17.49Dijkencross (Pannerden)
Milou Mattijssen5 km22.31Dijkencross (Pannerden)
Edwin Wissema5.3 km17.17Dijkencross (Pannerden)
31-12-2014
Famke Heinst3200 m13.41Sylvestercross (Soest)
28-12-2014
Daan Reintjes10 km32.17Dijkencross (Pannerden)
Bregje Sloot10 km43.43Dijkencross (Pannerden)
Frank Reintjes10 km34.19Dijkencross (Pannerden)
Nadine Willems5 km21.58Dijkencross (Pannerden)
Milou Mattijssen5 km21.54Dijkencross (Pannerden)
Michael van der Kroon5 km17.25Dijkencross (Pannerden)
27-12-2014
Edwin Wissema10 km36.17Oudejaars Crossloop (Vorden)
21-12-2014
Edwin Wissema10 km33.16Dijkencross (Pannerden)
Michael van der Kroon5 km17.33Dijkencross (Pannerden)
Milou Mattijssen5 km22.49Dijkencross (Pannerden)
14-12-2014
Bregje Sloot6,1 km29.18Scharenborgcrossloop (Lichtenvoorde)
Famke Heinst6,1 km26.36Scharenborgcrossloop (Lichtenvoorde)
07-12-2014
Daan Reintjes15 km49.36MontferlandRun ('s-Heerenberg)
Frank Futselaar15 km46.54MontferlandRun ('s-Heerenberg)
Edwin Wissema15 km50.33MontferlandRun ('s-Heerenberg)
Nadine Willems7,5 km33.10MontferlandRun ('s-Heerenberg)
Milou Mattijssen7,5 km32.22MontferlandRun ('s-Heerenberg)
Bregje Sloot7,5 km29.01MontferlandRun ('s-Heerenberg)
Famke Heinst7.5km30.03MontferlandRun ('s-Heerenberg)
23-11-2014
Frank Futselaar2500 m7.02Warandeloop (Tilburg)
Famke Heinst3200 m12.11Warandeloop (Tilburg)
22-11-2014
Bregje Sloot2200 m7.50Warandeloop (Tilburg)
Milou Mattijssen2200 m8.36Warandeloop (Tilburg)
Edwin Wissema7500 m 26.05Warandeloop (Tilburg)
16-11-2014
Frank Futselaar15 km47.14Zevenheuvelenloop (Nijmegen)
Frank Reintjes15 km52.04Zevenheuvelenloop (Nijmegen)
Isabel Sticker15 km1.02.34Zevenheuvelenloop (Nijmegen)
Michael van der Kroon15 km50.54Zevenheuvelenloop (Nijmegen)
Edwin Wissema15 km51.22Zevenheuvelenloop (Nijmegen)
08-11-2014
Michael van der Kroon5 km16.13Boekeldercross (Aalten)
07-11-2014
Thijs Hubers3,3 km11.28Bergrace by Night (Wageningen - Rhenen)
Bregje Sloot3,3 km13.05Bergrace by Night (Wageningen - Rhenen)
Milou Mattijssen3,3 km14.12Bergrace by Night (Wageningen - Rhenen)
Famke Heinst3,3 km12.46Bergrace by Night (Wageningen - Rhenen)
01-11-2014
Frank Reintjes5 km17.23Najaarsloop (Epe)
Erwin Reijmer5 km17.17Najaarsloop (Epe)
12-10-2014
Frank Futselaar4 EM (6,4 km)19.154 Mijl Groningen (Groningen)
05-10-2014
Edwin Wissema21.1 km1.12.49Singelloop (Breda)
28-09-2014
Frank Futselaar15 km49.50Posbankloop (Velp )
Frank Reintjes15 km54.55Posbankloop (Velp )
Isabel Sticker6 km23.24Posbankloop (Velp )
Froukje van Ligten6 km26.24Posbankloop (Velp )
Bregje Sloot6 km24.49Posbankloop (Velp )
19-09-2014
Justin Meerenburgh15004.03.62Trackmeeting (Wageningen)
Guido Engelen1500 m4.22.57Trackmeeting (Wageningen)
Edwin Wissema5000 m15.50.34Trackmeeting (Wageningen)
14-09-2014
Frank Reintjes10 EM57.41Bridge to Bridge (Arnhem )
Frank Futselaar10 EM (16,1 km) 53.27Bridge to Bridge (Arnhem )
Jorn Heinst3 EM17.46Bridge to Bridge (Arnhem )
Isabel Sticker3 EM18.04Bridge to Bridge (Arnhem )
Guido Engelen3 EM16.51Bridge to Bridge (Arnhem )
Nadine Willems3 EM20.05Bridge to Bridge (Arnhem )
Famke Heinst3 EM19.02Bridge to Bridge (Arnhem )
Froukje van Ligten3 EM19.59Bridge to Bridge (Arnhem )
Bregje Sloot3 EM19.23Bridge to Bridge (Arnhem )
Justin Meerenburgh3 EM15.52Bridge to Bridge (Arnhem )
Milou Mattijssen3 EM20.26Bridge to Bridge (Arnhem )
Edwin Wissema6 EM34.09Bridge to Bridge (Arnhem )
13-09-2014
Bregje Sloot5 km19.05Kramprun (Varsseveld )
Edwin Wissema5 km15.41Kramprun (Varsseveld )
07-09-2014
Edwin Wissema5 km15.46Dijkenloop (Beneden Leeuwen )
Justin Meerenburgh5 km15.41Dijkenloop (Beneden Leeuwen )
Isabel Sticker5 km18.14Dijkenloop (Beneden Leeuwen )
30-08-2014
Bregje Sloot800 m2.19.64C- spelen (Amsterdam )
Kyra Keurentjes800 m2.27.18C- spelen (Amsterdam )
29-08-2014
Guido Engelen1500 m4.26.28Trackmeeting (Utrecht )
Isabel Sticker1500 m4.47.17Trackmeeting (Utrecht )
Edwin Wissema5000 m15.54,27Trackmeeting (Utrecht )
Nadine Willems800 m2.16.76Trackmeeting (Utrecht)
24-08-2014
Bregje Sloot5 km19.08Bert Timmer Memorial Loop (Duiven)
Frank Reintjes5 km16.44Bert Timmer Memorial Loop (Duiven)
Frank Futselaar5 km15.45Bert Timmer Memorial Loop (Duiven)
Milou Mattijssen5 km21.11Bert Timmer Memorial Loop (Duiven)
08-08-2014
Bregje Sloot300 m43.26Trackmeeting (Utrecht )
Nadine Willems300m43,10Trackmeeting (Utrecht )
Bregje Sloot800 m2.25.44Trackmeeting (Utrecht)
Kyra Keurentjes800 m2.26.35Trackmeeting (Utrecht )
Nadine Willems800m2.25.47Trackmeeting (Utrecht )
27-07-2014
Daan Reintjes1500 m finale3.58.39NK senioren (Amsterdam)
26-07-2014
Daan Reintjes1500 m series3.58.64NK senioren (Amsterdam)
Frank Futselaar5000 m14.51.34NK senioren (Amsterdam)
Nadine Willems800 m2.16.87NK senioren (Amsterdam)
Isabel Sticker800 m2.14.24NK senioren (Amsterdam)
19-07-2014
Frank Futselaar1500 m3.52.64Nacht van de Atletiek (Heusden (B) )
Daan Reintjes1500 m3.52.08Nacht van de Atletiek (Heusden (B) )
Kyra Keurentjes800 m2.24.97Nacht van de Atletiek (Heusden (B) )
Famke Heinst800 m2.20.25Nacht van de Atletiek (Heusden (B) )
Nadine Willems800 m2.19.01Nacht van de Atletiek (Heusden (B) )
11-07-2014
Bregje Sloot1500 m4.47.43Trackmeeting (Utrecht)
Famke Heinst400m1.00.98Trackmeeting (Utrecht)
Froukje van Ligten400m63.59Trackmeeting (Utrecht)
Daan Reintjes800 m1.55.56Trackmeeting (Utrecht)
Nadine Willems800m2.17.24Trackmeeting (Utrecht)
05-07-2014
Edwin Wissema10 km33.53Wiezoloop (Wierden)
Frank Futselaar1500 m3.54.85Oordegem (B) flanders cup (Oordegem)
Kyra Keurentjes1500 m5.10.99NK Junioren (Amsterdam)
Daan Reintjes3000 m8.36.08Oordegem (B) flanders cup (Oordegem)
Frank Reintjes3000m9.36.80Oordegem (B) flanders cup (Oordegem)
Bregje Sloot800 m finale2.19.12NK Junioren (Amsterdam)
04-07-2014
Bregje Sloot800 m series2.17.37NK Junioren (Amsterdam)
Thijs Hubers800 meter2.02,00NK Junioren (Amsterdam)
Famke Heinst800m2.19.14NK Junioren (Amsterdam)
22-06-2014
Frank Futselaar10 km32.39Midzomerrun (Westervoort)
Frank Futselaar7.5 km26.22Midzomerrun (Westervoort)
21-06-2014
Famke Heinst1000 m3.02Competitie C/D (Arnhem )
20-06-2014
Bregje Sloot1000 m3.02.22Trackmeeting (Utrecht )
Kyra Keurentjes1000 m3.08.58Trackmeeting (Utrecht )
Edwin Wissema3000 m9.04,21Trackmeeting (Utrecht)
Nadine Willems800 m2.19.85Trackmeeting (Utrecht)
Froukje van Ligten800m2:22.83Trackmeeting (Utrecht)
15-06-2014
Dirk Jan Demkes800m2.04.00NK Masters (Utrecht)
14-06-2014
Wouter Gijsberts21,1 kmDNFHalve Marathon (Zwolle )
Frank Futselaar3000 m08.20.54Gouden Spike (Leiden )
Daan Reintjes3000 m8.43.57Gouden Spike (Leiden )
Edwin Wissema5000 m16.06.85NK Masters (Utrecht)
Famke Heinst800 m2.18.07Gouden Spike (Leiden )
Kyra Keurentjes800 m2.20.77Gouden Spike (Leiden )
Bregje Sloot800 m2.18.20Gouden Spike (Leiden )
Michael van der KroonHalve marathon1.13.57Halve Marathon (Zwolle )
11-06-2014
Frank Futselaar1500 m3.56.46Global Athletics (Nijmegen )
Kyra Keurentjes1500 m5.00.79Global Athletics (Nijmegen )
Bregje Sloot800 m2.19.77Global Athletics (Nijmegen )
Nadine Willems800 m2.19.48Global Athletics (Nijmegen )
Famke Heinst800 m2.18.35Global Athletics (Nijmegen )
Thijs Hubers800 meter2.02,26Global Athletics (Nijmegen )
09-06-2014
Milou Mattijssen5 km19.55Ooyselandloop (Oud-Zevenaar )
Michael van der Kroon5 km16.13Ooyselandloop (Oud-Zevenaar )
Guido Engelen5 km16.53Ooyselandloop (Oud-Zevenaar )
07-06-2014
Edwin Wissema10 km34.30Gerard Tebroke Memorialloop (Aalten )
06-06-2014
Nadine Willems400 m1.00.87Loopgala (Wageningen )
Thijs Hubers400 meter52,35Loopgala (Wageningen )
Wouter Gijsberts5000 m15.27.47Loopgala (Wageningen )
Michael van der Kroon5000 m15.23.34Loopgala (Wageningen )
Bregje Sloot800 m2.19.35Loopgala (Wageningen )
Kyra Keurentjes800 m2.21.51Loopgala (Wageningen )
Famke Heinst800 m2.17.88Loopgala (Wageningen )
Froukje van Ligten800 m2.21.62Loopgala (Wageningen )
31-05-2014
Frank Futselaar5000 m14.24.44Oordegem (B) flanders cup (Oordegem)
Daan Reintjes5000 m14.43.31Oordegem (B) flanders cup (Oordegem)
30-05-2014
Bregje Sloot3000 m10.39.33Trackmeeting (Utrecht)
Milou Mattijssen3000 m11.11.49Trackmeeting (Utrecht )
Kyra Keurentjes3000 m10.45.27Trackmeeting (Utrecht)
Eveline Brand400 m1.05.81Trackmeeting (Utrecht)
Nadine Willems400 m1.01.95Trackmeeting (Utrecht )
Thijs Hubers800 meter2.00,28Trackmeeting (Utrecht)
29-05-2014
Wouter Gijsberts3000 m8.58.20Harry Schulting Games (Vught )
Michael van der Kroon3000 m8.51.70Harry Schulting Games (Vught )
Edwin Wissema3000 m9.06.91Harry Schulting Games (Vught )
Dirk Jan Demkes3000 m9.07.51Harry Schulting Games (Vught )
Isabel Sticker3000 m10.03.05Harry Schulting Games (Vught )
24-05-2014
Famke Heinst1000 m2.59Competitie C/D (Ede)
23-05-2014
Edwin Wissema1500 m4.23.69Trackmeeting (Wageningen)
Frank Futselaar1500 m3.57.08Trackmeeting (Wageningen)
Michael van der Kroon1500 m4.08.84Trackmeeting (Wageningen)
Nadine Willems1500 m5.04.78Trackmeeting (Wageningen)
Bregje Sloot1500 m4.52.72Trackmeeting (Wageningen)
Guido Engelen1500 m4.25.10Trackmeeting (Wageningen)
Froukje van Ligten1500 m5.05.16Trackmeeting (Wageningen)
Eveline Brand200 m29.52Trackmeeting (Wageningen)
Wouter Gijsberts5000 m15.38.91Trackmeeting (Wageningen)
Milou Mattijssen800 m2.27.67Trackmeeting (Wageningen)
Kyra Keurentjes800 m2.22.29Trackmeeting (Wageningen)
Thijs Hubers800 meter2.04,14Trackmeeting (Wageningen)
18-05-2014
Isabel Sticker5 km18.06Marikenloop (Nijmegen)
17-05-2014
Daan Reintjes1500 m3.50.20Flynth Recordwedstrijden (Hoorn )
10-05-2014
Famke Heinst1000 m3.06Competitie C/D (Wageningen)
Milou Mattijssen1000 m3.13.48Competitie C/D (Wageningen)
Frank Futselaar3000 m08.34.64Ter Specke Bokaal (Lisse )
Daan Reintjes3000 m8.23.77Ter Specke Bokaal (Lisse )
09-05-2014
Edwin Wissema1500 m4.27.05Trackmeeting (Utrecht )
Nadine Willems1500 m5.04.86Trackmeeting (Utrecht )
Guido Engelen1500 m4.24.10Trackmeeting (Utrecht )
Milou Mattijssen1500 m5.05.52Trackmeeting (Utrecht )
Kyra Keurentjes1500 m4.57.89Trackmeeting (Utrecht )
Thijs Hubers1500 meter4.24,41Trackmeeting (Utrecht )
Eveline Brand200 m30.17Trackmeeting (Utrecht)
Michael van der Kroon3000 m8.58.88Trackmeeting (Utrecht)
Dirk Jan Demkes800 m2.00.60Trackmeeting (Utrecht )
21-04-2014
Wouter Gijsberts10 km 35.11Paasloop Kilder (Kilder)
Isabel Sticker10 km41.06Paasloop Kilder (Kilder)
Kyra Keurentjes5.2 km21.05Paasloop Kilder (Kilder)
Michael van der Kroon5.2 km17.17Paasloop Kilder (Kilder)
Nadine Willems5.2 km22.09Paasloop Kilder (Kilder)
Famke Heinst5.2 km20.27Paasloop Kilder (Kilder)
Milou Mattijssen5.2 km21.51Paasloop Kilder (Kilder)
Guido Engelen5.2 km18.34Paasloop Kilder (Kilder)
13-04-2014
Erwin ReijmerMarathon2.28.15Rotterdam Marathon (Rotterdam)
06-04-2014
Kyra Keurentjes5 km19.27Parelloop (Brunssum)
Bregje Sloot5 km19.00Parelloop (Brunssum)
Frank Futselaar5 km15.02Parelloop (Brunssum)
Milou Mattijssen5 km20.17Parelloop (Brunssum)
Thijs Hubers5 km17.17Parelloop (Brunssum)
Daan Reintjes5 km15.00Parelloop (Brunssum)
Famke Heinst5 km19.22Parelloop (Brunssum)
30-03-2014
Edwin Wissema12 km41.38Circuitrun (Zandvoort)
23-03-2014
Famke Heinst5 km19.38Rondje Nederland (Arnhem)
09-03-2014
Frank Futselaar15 km48.42Elverloop (Wehl)
Erwin Reijmer15 km49.59Elverloop (Wehl)
Michael van der Kroon15 km50.54Elverloop (Wehl)
Famke Heinst3 km11.03Elverloop (Wehl)
Thijs Hubers3 km9.58Elverloop (Wehl)
Kyra Keurentjes3000 m11.31Elverloop (Wehl)
Milou Mattijssen3000 m11.54Elverloop (Wehl)
Bregje Sloot7.5 km29.53Elverloop (Wehl)
02-03-2014
Erwin Reijmer20 km1.10.4520 van Alphen (Alphen a/d Rijn)
23-02-2014
Dirk Jan Demkes10 km36.18Engbergenloop (Gendringen)
Wouter Gijsberts10 km Cross 35.40Engbergenloop (Gendringen)
Daan Reintjes3000 m8.26.11NK Indoor Senioren (Apeldoorn)
16-02-2014
Edwin Wissema3000 m9.14.39NK Indoor Masters (Apeldoorn)
Dirk Jan Demkes3000 m9.08.56NK Indoor Masters (Apeldoorn)
09-02-2014
Daan Reintjes10 km31.36Groet uit Schoorl Run (Schoorl)
Edwin Wissema10 km33.51CPC loop (Den Haag)
Erik Sanders21.1 km1.13.20Groet uit Schoorl Run (Schoorl)
Frank FutselaarNK 10 km32.15Groet uit Schoorl Run (Schoorl)
02-02-2014
Michael van der Kroon10 km34.05Beek cross (Beek)
Erik Sanders18.5 km1.05.32Midwintermarathon (Apeldoorn)
Milou Mattijssen2000 m7.19Beek cross (Beek)
Daan Reintjes2520 m7.44Mastboscross (Breda)
Bregje Sloot2770 m10.16Mastboscross (Breda)
Kyra Keurentjes2770 m10.48Mastboscross (Breda)
Edwin Wissema8 km26.07Midwintermarathon (Apeldoorn)
Justin Meerenburgh8 km26.12Midwintermarathon (Apeldoorn)
Frank Futselaar8 km25.38Midwintermarathon (Apeldoorn)
26-01-2014
Milou Mattijssen2000 m7.36Beek cross (Beek)
Frank Futselaar5 km 15.58Beek cross (Beek)
25-01-2014
Daan Reintjes1500 m3.54.29Indoor Omnisport (Apeldoorn)
19-01-2014
Michael van der Kroon10 km34.33Beek cross (Beek)
Bregje Sloot2550 m10.14Abdijcross (Kerkrade)
Kyra Keurentjes2550 m10.39Abdijcross (Kerkrade)
Daan Reintjes2600 m8.27Abdijcross (Kerkrade)
12-01-2014
Frank Futselaar10.6 km35.11Mitjes Marato Sitges (Sitges Catalunya )
Michael van der Kroon5,3 km17.22Dijkencross (Pannerden)
Milou Mattijssen5300 m21.29Dijkencross (Pannerden)
11-01-2014
Edwin Wissema10.5 km38.15Open GOK Cross (Harderwijk)
Daan Reintjes10000 m36.45Open GOK Cross (Harderwijk)
Bregje Sloot2000 m7.45Open GOK Cross (Harderwijk)
Kyra Keurentjes2000 m8.09Open GOK Cross (Harderwijk)
05-01-2014
Dirk Jan Demkes10 Km33.25Dijkencross (Pannerden)
Frank Futselaar5,3 km16.54Dijkencross (Pannerden)
Edwin Wissema5.3 km17.01Dijkencross (Pannerden)
31-12-2013
Bregje Sloot2000 m7.52Sylvestercross (Soest)
Kyra Keurentjes2000 m8.30Sylvestercross (Soest)
Daan ReintjesKorte cross10:59Sylvestercross (Soest)
29-12-2013
Dirk Jan Demkes10 km32.57 minDijkencross (Pannerden)
Frank Futselaar5,3 km 17.04Dijkencross (Pannerden)
Michael van der Kroon5,3 km17:28Dijkencross (Pannerden)
22-12-2013
Dirk Jan Demkes10 Km33.19Dijkencross (Pannerden)
Guido Engelen10 km34.53Dijkencross (Pannerden)
Daan Reintjes10 km32:14Dijkencross (Pannerden)
Bregje Sloot10 km40.56Dijkencross (Pannerden)
Milou Mattijssen5 km21.31Dijkencross (Pannerden)
Frank Futselaar5,3 km 17.07Dijkencross (Pannerden)
Michael van der Kroon5,3 km17:57Dijkencross (Pannerden)
Kyra Keurentjes5300 m21.25Dijkencross (Pannerden)
15-12-2013
Kyra Keurentjes2200 m8.58Lidocross (Waalwijk)
Bregje Sloot2200 m8.30Lidocross (Waalwijk)
Erwin Reijmer8800 m30:42Lidocross (Waalwijk)
01-12-2013
Kiran Lendering1000 m3,06MontferlandRun ('s-Heerenberg)
Kyra Keurentjes1000 m3.16MontferlandRun ('s-Heerenberg)
Milou Mattijssen1000 m3.23MontferlandRun ('s-Heerenberg)
Edwin Wissema15 km51.52MontferlandRun ('s-Heerenberg)
Guido Engelen15 km55.46MontferlandRun ('s-Heerenberg)
Wouter Gijsberts15 km51.11MontferlandRun ('s-Heerenberg)
Daan Reintjes15 km48:35MontferlandRun ('s-Heerenberg)
Dirk Jan Demkes15 km51.22MontferlandRun ('s-Heerenberg)
Erwin Reijmer15 km49:37MontferlandRun ('s-Heerenberg)
Bregje Sloot7,5 km29.22MontferlandRun ('s-Heerenberg)
Justin Meerenburgh7,5 km25.00MontferlandRun ('s-Heerenberg)
24-11-2013
Isabel StickerKorte cross8.57NK Cross (Tilburg)
Daan ReintjesKorte cross7:21NK Cross (Tilburg)
23-11-2013
Dirk Jan Demkes10 km34.34 minBoekeldercross (Aalten)
Bregje Sloot2200 m7.55NK Cross (Tilburg)
Kyra Keurentjes2200 m8.29NK Cross (Tilburg)
Milou Mattijssen2200 m8:45NK Cross (Tilburg)
Edwin Wissema7.5 km 26.15NK Cross (Tilburg)
17-11-2013
Isabel Sticker15 km57.59Zevenheuvelenloop (Nijmegen)
16-11-2013
Dirk Jan Demkes10 km34.48Boekeldercross (Aalten)
Justin Meerenburgh5 km16.23Boekeldercross (Aalten)
Erwin Reijmer9000 m32:01Reeuwijkse Houtcross (Reeuwijk)
09-11-2013
Dirk Jan Demkes10 Km35.30 minBoekeldercross (Aalten)
02-11-2013
Dirk Jan Demkes5 km17.17Boekeldercross (Aalten)
01-11-2013
Daan Reintjes5.6 km18:31Bergrace by Night (Wageningen - Rhenen)
Guido Engelen5.6 km20.05Bergrace by Night (Wageningen - Rhenen)
Edwin Wissema5.6 km26.36Bergrace by Night (Wageningen - Rhenen)
27-10-2013
Erwin ReijmerHalve marathon1:13:32Halve Marathon D'chem (Doetinchem)
20-10-2013
Erwin Reijmer10 km32:56Wim Lebbink Herfstlopen (Wehl)
Guido Engelen10 km35.50PactuWehl (Wehl)
Dirk Jan Demkes5 Km17.10PactuWehl (Wehl)
Wouter GijsbertsMarathon2.35.48TCS Marathon (Amsterdam)
Erik SandersMarathon2.28.41TCS Marathon (Amsterdam)
19-10-2013
Edwin Wissema10.5 km (LC)38.31Athlos Cross (Harderwijk)
Kyra Keurentjes2000 m8.36Athlos Cross (Harderwijk)
Bregje Sloot2000 m8.21Athlos Cross (Harderwijk)
Milou Mattijssen2000 m8;54Athlos Cross (Harderwijk)
Kiran Lendering2500 m10.37Athlos Cross (Harderwijk)
Thijs Hubers2500 meter (kc)9:54Athlos Cross (Harderwijk)
13-10-2013
Jorn Heinst10km37.10PactuWehl (Wehl)
Isabel Sticker4 EM23.204 Mijl Groningen (Groningen)
Dirk Jan Demkes5 Km17.33Wim Lebbink Herfstlopen (Wehl)
06-10-2013
Erwin Reijmer10 km33:05Wim Lebbink Herfstlopen (Wehl)
Guido Engelen5 km17.08Wim Lebbink Herfstlopen (Wehl)
Wouter GijsbertsHalve Marathon1.12.31Singelloop (Breda)
29-09-2013
Edwin Wissema10 km33.10Singelloop (Utrecht )
Kyra Keurentjes1000 m3.19Posbankloop (Velp )
Isabel Sticker6 km23,57Posbankloop (Velp )
Bregje Sloot6 km24.24Posbankloop (Velp )
20-09-2013
Eveline Brand200meter29;57Trackmeeting (Wageningen)
Edwin Wissema5000 m15.37.61Trackmeeting (Wageningen)
14-09-2013
Kyra Keurentjes1000 m3.12Competitie finale (Rotterdam)
Bregje Sloot1000 m3.04.25Competitie finale (Rotterdam)
08-09-2013
Erwin Reijmer10 EM55:10Bridge to Bridge (Arnhem )
Milou Mattijssen1000 m3:18.51D - spelen (Amsterdam )
Bregje Sloot1000 m3.06.10D - spelen (Amsterdam )
Isabel Sticker3 EM18.49Bridge to Bridge (Arnhem )
Edwin Wissema3 EM15.44Bridge to Bridge (Arnhem )
Guido Engelen3 EM16.51Bridge to Bridge (Arnhem )
Daan Reintjes3 EM15:20Bridge to Bridge (Arnhem )
07-09-2013
Kiran Lendering2 km6.22Kramprun (Varsseveld )
Tijs Groen5 K14:59Kramprun (Varsseveld )
Edwin Wissema5 km15.51Kramprun (Varsseveld )
Wouter Gijsberts5 km 15.51Kramprun (Varsseveld )
Isabel Sticker5 km19.22Kramprun (Varsseveld )
Daan Reintjes5 km15:29Kramprun (Varsseveld )
31-08-2013
Guido Engelen5 km16.45Kikarun (Ede)
25-08-2013
Wouter Gijsberts10 km 33.17Sevenaerrun (Zevenaar)
Erwin Reijmer10 km32.57Sevenaerrun (Zevenaar)
Milou Mattijssen1000 m3:25Sevenaerrun (Zevenaar)
Edwin Wissema5 km16.07Sevenaerrun (Zevenaar)
Bregje Sloot5 km19.38Sevenaerrun (Zevenaar)
Daan Reintjes5 km15:41Sevenaerrun (Zevenaar)
09-08-2013
Edwin Wissema3000 m9.10.30Trackmeeting (Utrecht )
21-07-2013
Daan Reintjes1500 m Finale3:59.11NK senioren (Amsterdam)
20-07-2013
Daan Reintjes1500 m Series3:56.06NK senioren (Amsterdam)
19-07-2013
Edwin Wissema5000 m16.05.28Trackmeeting (Wageningen)
13-07-2013
Kyra Keurentjes1000 m3.07.63Nacht van de Atletiek (Heusden (B) )
Bregje Sloot1000 m3.01.31Nacht van de Atletiek (Heusden (B) )
Daan Reintjes800 m1:55.71Nacht van de Atletiek (Heusden (B) )
Nadine Willems800m2.16.57Nacht van de Atletiek (Heusden (B) )
06-07-2013
Daan Reintjes1500 m3:53.18Oordegem (B) flanders cup (Oordegem)
Nadine Willems800m2.18.53Oordegem (B) flanders cup (Oordegem)
05-07-2013
Edwin Wissema3000 m9.09.87Trackmeeting (Utrecht )
Jorn Heinst3000m9.43.95Trackmeeting (Utrecht)
29-06-2013
Daan Reintjes1500 m3:56.65B-Meeting (Lier (B))
Nadine Willems800m2.18.58NK junioren (Eindhoven)
28-06-2013
Nadine Willems800m2.19.30NK junioren (Eindhoven)
22-06-2013
Milou Mattijssen1000 m3:17.57Competitie C/D (Arnhem )
Kyra Keurentjes1000 m 3.09.79Competitie C/D (Arnhem )
Bregje Sloot1000 m3.06.82Competitie C/D (Arnhem )
Isa Vermeulen 1000 meter3:14.11Competitie C/D (Arnhem )
14-06-2013
Guido Engelen1500 m4.31Trackmeeting (Utrecht )
Thijs Hubers1500 meter4:24,00Trackmeeting (Utrecht )
12-06-2013
Daan Reintjes1500 m3.53.21Global Athletics (Nijmegen )
Nadine Willems800m2.17.92Global Athletics (Nijmegen )
09-06-2013
Milou Mattijssen1000 m3:30Keppelrun (Hoog-Keppel )
Bregje Sloot5 km19.55Keppelrun (Hoog-Keppel )
05-06-2013
Thijs Hubers400 meter53,66Loopgala (Wageningen )
Nadine Willems400m60.37Loopgala (Wageningen )
01-06-2013
Bregje Sloot1500 m4.57.88LAAC MPM (Hengelo )
Isabel Sticker800 m2.17.09Oordegem (B) flanders cup (Oordegem)
Thijs Hubers800 meter2:11,05Oordegem (B) flanders cup (Oordegem)
Jorn Heinst10km36.34Gerard terbroke memorialloop (Aalten)
26-05-2013
Daan Reintjes800 m1.56.09LAZ Meeting (Rhede (D) )
Thijs Hubers800 meter2.01,82LAZ Meeting (Rhede (D) )
Nadine Willems800m2.20.99LAZ Meeting (Rhede (D) )
25-05-2013
Bregje Sloot1000 m3.04.02Competitie C/D (Ede)
Milou Mattijssen1000 m3:25Competitie C/D (Ede)
Kyra Keurentjes1000 m3.15.18Competitie C/D (Ede)
Isa Vermeulen 1000 m3:21.15Competitie C/D (Ede)
24-05-2013
Edwin Wissema3000 m9.13.79Trackmeeting (Utrecht )
Guido Engelen3000 m9.41Trackmeeting (Utrecht )
20-05-2013
Kyra Keurentjes1000m2.53Ooyselandloop (Oud-Zevenaar )
Edwin Wissema4.850 km15.49Ooyselandloop (Oud-Zevenaar )
Wouter Gijsberts5 km 15.23Ooyselandloop (Oud-Zevenaar )
Isabel Sticker5 km18.31Ooyselandloop (Oud-Zevenaar )
Jorn Heinst5km16.58Ooyse landloop (zevenaar)
Bregje Sloot5 km19.04Ooyselandloop (Zevenaar)
19-05-2013
Daan Reintjes1500 m3.55.95Grote Prijs Stad Lokeren (Flanders Cup) (Lokeren (B) )
17-05-2013
Wouter Gijsberts1500 m4.13.03Trackmeeting (Wageningen)
Isabel Sticker1500 m4,52,79Trackmeeting (Wageningen)
Guido Engelen1500 meter4.24.66Trackmeeting (Wageningen)
Thijs Hubers800 meter2.05,04Trackmeeting (Wageningen)
Nadine Willems800m2.20.10Trackmeeting (Wageningen)
Jorn Heinst1500m4.26Track meeting (wageningen)
09-05-2013
Daan Reintjes3000 m8.26.43Harry Schulting Games (Vught )
Wouter Gijsberts3000 m 9.10.00Harry Schulting Games (Vught )
05-05-2013
Edwin Wissema4 EM21.054 Mijl van Sneek (Sneek)
Milou Mattijssen5000 m21:01Bemmelloop (Bemmel )
Kyra Keurentjes5000 m20.34Bemmelloop (Bemmel )
03-05-2013
Hannah Peters100/200 m14.72Trackmeeting (Wageningen)
Daan Reintjes1500 m4.02.12Trackmeeting (Utrecht )
Thijs Hubers1500 meter4.22,07Trackmeeting (Utrecht )
Nadine Willems1500m4.54,74Trackmeeting (Utrecht)
Justin Meerenburgh3000 m9.00.66Trackmeeting (Utrecht )
Guido Engelen3000 m9.29.23Trackmeeting (Utrecht)
Jorn Heinst3000m9.55track meeting (utrecht)
20-04-2013
Kyra Keurentjes1000 m3.19.51Competitie C/D (Wageningen)
Milou Mattijssen1000 m 3:27Competitie C/D (Wageningen)
Isa Vermeulen 1000 m3:24.74Competitie C/D (Wageningen)
Bregje Sloot1000 m3.10.34C competitie (Wageningen)
19-04-2013
Justin Meerenburgh5,6 km18.47Bergrace by Night (Wageningen - Rhenen)
Daan Reintjes7.6 km24.31Bergrace by Night (Rhenen)
14-04-2013
Kyra Keurentjes1000 m3.14Rondje Millingen (Millingen a/d Rijn )
Bregje Sloot5 km18.37Rondje Millingen (Millingen a/d Rijn )
07-04-2013
Milou Mattijssen3000 m12:29Drutenloop (Druten)
01-04-2013
Justin Meerenburgh5,2 km17.12Paasloop Kilder (Kilder)
Daan Reintjes10 km33:05Paasloop (Kilder)
Bregje Sloot2,5 km9.03Paasloop (Kilder)
Edwin Wissema5.2 km17.21Paasloop (Kilder)
Jorn Heinst5km18.18Paasloop Kilder (Kilder)
24-03-2013
Isabel Sticker6 km22.45lenteloop (Eerbeek)
Tijs Groen21.1 km1:08:01Venloop (Venlo)
17-03-2013
Milou Mattijssen2500 m10:57Rondje Nederland (Arnhem)
Kyra Keurentjes2500 m10.22Rondje Nederland (Arnhem)
10-03-2013
Edwin Wissema10 km33.15City Pier City (Den Haag)
Erwin Reijmer15 km50:31Fatimaloop (Nieuw-Wehl)
Kyra Keurentjes1500 m5.16Fatimaloop (Nieuw Wehl)
Thijs Hubers3 km9.55Fatimaloop (Wehl)
Bregje Sloot7,5 km30.28Fatimaloop (Wehl)
Isabel Sticker7,5 km29,38Fatimaloop (Wehl)
Wouter Gijsberts7,5 km 23:47Fatimaloop (Wehl )
Guido Engelen7.5 km26.06Fatimaloop (Wehl)
03-03-2013
Bregje Sloot5 km19.33Voorjaarsloop (Bemmel)
24-02-2013
Nadine Willems800m2.21.73NK indoor junioren (Apeldoorn)
23-02-2013
Nadine Willems800m2.21.77NK indoor junioren (series) (Apeldoorn)
17-02-2013
Tijs Groen3000m8:20.98NK indoor (Apeldoorn)
Daan Reintjes1500 m3:57:58NK Senioren (Apeldoorn Omnisport)
16-02-2013
Daan Reintjes1500 m4:01:83NK Senioren (Apeldoorn Omnisport)
09-02-2013
Tijs Groen10km30.35Schoorl (Schoorl)
03-02-2013
Kyra Keurentjes2100 m8.05Mastboscross (Breda)
Bregje Sloot2100 m7.55Mastboscross (Breda)
Tijs Groen2550m7:31Mastboscross (Breda)
Daan Reintjes2900 m7:55Mastboscross (Breda)
Erwin Reijmer18,5 km1:03:06Midwinter Marathon (Apeldoorn)
Edwin Wissema8 km26.47Midwinter Marathon (Apeldoorn)
Wouter Gijsberts18,5 km1:02.08Midwintermarathon (Apeldoorn)
20-01-2013
Kyra Keurentjes1750 m6.43Abdijcross (Kerkrade)
Daan Reintjes2600 m8:57Abdijcross (Kerkrade)
Tijs Groen2600m8:26Abdijcross (Kerkrade)
19-01-2013
Nadine Willems800m2.21.01Indoor (Dortmund)
13-01-2013
Wouter Gijsberts10 km32:14Dijkencross (Pannerden)
Edwin Wissema5.3 km17.20Dijkencross (Pannerden)
Erwin ReijmerHalve marathon1.11.07Egmond Halve Marathon (Egmond)
Tijs Groen21.1km1.08:43Halve Marathon (Egmond)
12-01-2013
Michael van der Kroon9,6 km34:11NSK Cross (Ede)
Bregje Sloot1500 m5.26Open GOK Cross (Harderwijk)
Kyra Keurentjes1500 m5.47Open GOK Cross (Harderwijk)
Milou Mattijssen1500 m6:23Open Gok Cross (Harderwijk)
Jorn Heinst6 km22.32Open GOK cross (Harderwijk)
06-01-2013
Michael van der Kroon10 km32:58Dijkencross (Pannerden)
Guido Engelen5 km17.53Dijkencross (Pannerden)
Edwin Wissema5.3 km17.10Dijkencross (Pannerden)
05-01-2013
Daan Reintjes1500 m3:57:17Indoor (Apeldoorn Omnisport)
Nadine Willems800m2.21.43Indoor omnisport (Apeldoorn)
31-12-2012
Bregje Sloot2000 m7.58Sylvestercross (Soest)
Kyra Keurentjes2000 m8.40Sylvestercross (Soest)
Daan Reintjes3200 m11:17Sylvestercross (Soest)
30-12-2012
Michael van der Kroon10 km34:19Dijkencross (Pannerden)
Erwin Reijmer10 km32.59Dijkencross (Pannerden)
Guido Engelen5 km18:17Dijkencross (Pannerden)
Edwin Wissema5.3 km17.56Dijkencross (Pannerden)
29-12-2012
Edwin Wissema5 km16.57Oudejaars cross (Vorden)
23-12-2012
Michael van der Kroon10 km33:46Dijkencross (Pannerden)
Wouter Gijsberts10 km 32:38Dijkencross (Pannerden)
Milou Mattijssen2300 m10:18Dijkencross (Pannerden)
Daan Reintjes5 km18:00Dijkencross (Pannerden)
Guido Engelen5 km19:43Dijkencross (Pannerden)
Edwin Wissema6 km ????19.15Dijkencross (Pannerden)
08-12-2012
Michael van der Kroon8 km26:10BVC (Wageningen)
Bregje Sloot1100 m3.42BVC Cross (Wageningen)
Kyra Keurentjes1100 m3.57 BVC Cross (Wageningen)
02-12-2012
Daan Reintjes7.5 km23:51Montferland Run ('s-Heerenbergh)
Edwin Wissema15 km51.16Montferlandrun ('s-Heerenberg)
Tijs Groen15km47.46MontferlandRun ('s Heerenberg)
25-11-2012
Nadine Willems2500m9:35NK cross (Tilburg)
Tijs Groen2500m7:02NK korte cross (Tilburg)
Linde Kaspersma3200m14.00Warandeloop (Tilburg)
Daan Reintjes10 km7:28Warandeloop/NK Cross (Tilburg)
24-11-2012
Erwin Reijmer15 km50:47Boekelder Cross (Aalten)
Edwin Wissema5 km16.24Boekelder cross (Aalten)
Michael van der Kroon15 km50:35Boekeldercross (Aalten)
Kyra Keurentjes1700 m6.05 NK Cross (Tilburg)
Bregje Sloot1700 m5.58Warandeloop NK Cross (Tilburg)
10-11-2012
Daan Reintjes2400 m6:50Papendal Cross (Papendal)
Michael van der Kroon2,4 km6:59Papendalcross (Arnhem)
Kyra Keurentjes2000 m7.34Papendalcross (Arnhem)
Milou Mattijssen2000 m8:08Papendalcross (Arnhem)
Bregje Sloot2000 m7.04Papendalcross (Arnhem)
28-10-2012
Linde Kaspersma2500m10.011/2 marathon Doetinchem (Doetinchem)
Wouter Gijsberts10 km33:58Amsterdam (Amsterdam)
27-10-2012
Edwin WissemaKorte cross 3.870 m12.55BVC Circuit (Veenendaal)
Bregje Sloot1500 m5.25?BVC Cross (Veenendaal)
Milou Mattijssen1500 m6:07BVC cross (Veenendaal)
Kyra Keurentjes1500 m5.30BVC Cross (Veenendaal)
Nadine Willems2370m9:14BVC cross (Veenendaal)
Justin Meerenburgh3870 m12.13BVC cross (Veenendaal)
Thijs Hubers5840 meter21.25bvc cross (Veenendaal)
Daan Reintjes9550 m32:11BVC Cross (Veenendaal)
21-10-2012
Guido Engelen5 km16:53Wim Lebbink Herfst lopen (Wehl)
Michael van der Kroon5 km15:40Wim Lebbink Herfstlopen (Wehl)
20-10-2012
Bregje Sloot1500 m6.16Athlos Cross (Harderwijk)
Linde Kaspersma2000m9.10Athlos Cross (Harderwijk)
Justin Meerenburgh2500 m8.39Athlos cross (Harderwijk)
Daan Reintjes2500 m8:22Athlos Cross (Harderwijk)
07-10-2012
Jorn Heinst5km17.49Herfstloop Wehl (Wehl)
Tijs GroenHalve Marathon1.09.50Singelloop (Breda)
Michael van der Kroon5 km15:56Wim Lebbink Herfstlopen (Wehl)
30-09-2012
Bregje Sloot4x800 m10.01.43NK Estafette (Amstelveen)
Daan Reintjes4x800 m8:20:10NK Estafette (Amstelveen)
Mats Fierkens4x800 meter8.20.10 min.NK estafette (Amstelveen)
Thijs Hubers4x800 meter8.20,10Nk estafette (Amstelveen )
Linde Kaspersma4x800m10.01NK Estafette (Amstelveen)
23-09-2012
Guido Engelen10 EM (16.1 km)58:54Dam tot Dam loop (Amsterdam / Zaandam)
08-09-2012
Kyra Keurentjes2000 m7.34KrampRun (Varsseveld)
Milou Mattijssen2000 m7:41Kramprun (Varsseveld)
Bregje Sloot2000 m7.04Kramprun (Varsseveld)
Linde Kaspersma2000m7.45Kramprun (Varsseveld)
Daan Reintjes5 km15:54KrampRun (Varsseveld)
02-09-2012
Bregje Sloot1000 m3.12.42D- spelen (Amsterdam)
Kyra Keurentjes1000 m3.16.29D-spelen (Amsterdam)
Milou Mattijssen1000 m3.30.02D-spelen (Amsterdam)
31-08-2012
Nadine Willems1500m5.07.03trackmeeting (Utrecht)
Peter Okumu30036,14trackmeeting (utrecht)
Linde Kaspersma800m2.39.50Trackmeeting (Utrecht)
Jorn Heinst800 meter2.13.23trackmeeting utrecht (utrecht)
26-08-2012
Edwin Wissema10 km34.52Sevenaerrun (Zevenaar)
Daan Reintjes10 km34:02SevenaerRun (Zevenaar)
Milou Mattijssen1050 m3:53Sevenaerrun (Zevenaar)
Bregje Sloot5 km20.49Sevenaerrun (Zevenaar)
Guido Engelen5 km17:05Sevenaerrun (Zevenaar)
25-08-2012
Michael van der Kroon6 km18:49Kadeloop (Tolkamer)
18-08-2012
Tijs Groen10EM (16.1km)53:31JeverFun Lauf (Schortens (Duitsland))
10-08-2012
Willemijn ter Avest200mh34.51trackmeeting (Utrecht)
Daan Reintjes3000 m8:40.52Utrack (Utrecht)
20-07-2012
Daan Reintjes1500 m3:59.51 min.Trackmeeting (Wageningen)
18-07-2012
Nadine Willems800m2.19.11Feestenmeeting (Gent)
Daan Reintjes800 m1:56:22Gent Meeting (Gent)
15-07-2012
Willemijn ter Avest400 horde1.17Trackmeeting (utrecht)
13-07-2012
Nadine Willems400m1.01.13Trackmeeting (Utrecht)
08-07-2012
Daan Reintjes3000 m3:55:07Arena Games (Hilversum)
07-07-2012
Bregje Sloot1000 m3.17.86KBC nacht (Heusden (B))
Kyra Keurentjes1000 m3.21.53KBC Nacht (Heusden (B))
30-06-2012
Nadine Willems400m60.68Climax games (Ede)
25-06-2012
Tijs Groen5000m14:14.46Loopgala (Tilburg)
24-06-2012
Erwin Reijmer10 km34.08Midzomerrun (Westervoort)
23-06-2012
Bregje Sloot1000 m3.15.69Competitie (Ede)
Kyra Keurentjes1000 m3.28.26competitie Climax (Ede)
22-06-2012
Michael van der Kroon1,5 km4:17Banthumloop (Bergentheim)
Daan Reintjes1.5 km4:15Banthumloop (Bergentheim)
Bregje Sloot1500 m5.25Banthumloop (Bergentheim)
Michael van der Kroon5 km16:36Banthumloop (Bergentheim)
Daan Reintjes5 km16:15Banthumloop (Bergentheim)
Kyra Keurentjes1500 m5:52Mila Talenteloop (Bergentheim)
Jorn Heinst1500m4.36Mila Talentenloop (Bergentheim)
16-06-2012
Daan Reintjes1500 m4:00:10NK Senioren (Amsterdam)
15-06-2012
Thijs Hubers1000 meter2.43,50Track Meeting (Utrecht)
Peter Okumu200m23,87Trackmeeting (Utrecht )
10-06-2012
Erwin Reijmer10 km32.46Keppelrun (Hoog-Keppel)
Willemijn ter Avest1000m3.45Keppelrun (Hoog keppel)
Bregje Sloot5 km21.41Keppelrun (Hoog-Keppel)
Kyra Keurentjes5000 m24.37Keppelrun (Laag Keppel)
Linde Kaspersma5000m23.22Keppelrun (Hoog Keppel)
Guido Engelen6.7 km23:29Zuidas Run (Amsterdam)
09-06-2012
Daan Reintjes800 m1:57:28Gouden spike (Leiden)
Michael van der Kroon800 m2:01.08Gouden Spike (Leiden)
07-06-2012
Myrthe Nabbe800 m2:18:54LAZ Meeting (Rhede )D))
Bregje Sloot1000 m3.15.27Mila Trackmeeting (Barendrecht)
Kyra Keurentjes1000 m3.30Mila Trackmeeting (Barendrecht )
Daan Reintjes800 m1:55:66Rhede Meeting (Rhede (D))
Thijs Hubers800 meter2.05,14Rhede Meeting (Rhede (D))
03-06-2012
Daan Reintjes1500 m3:57:73NK Junioren finale (Breda)
02-06-2012
Nadine Willems800m2.22.26NK junioren finale (Breda)
Daan Reintjes1500 m4:10:67NK Junioren series (Breda)
01-06-2012
Nadine Willems800 m2.20.65NK Junioren series (Breda)
30-05-2012
Justin Meerenburgh800 m01.57.50Tartletos Loopgala (Wageningen)
28-05-2012
Erwin Reijmer10 km32.14Ooyse landloop (Oud-Zevenaar)
Michael van der Kroon5 km15:51Ooyse Landloop (Oud-Zevenaar)
Thijs Hubers5 km16.37Ooyse landloop (Oud-Zevenaar)
Bregje Sloot5 km20.30Ooyse Landloop (Zevenaar)
Guido Engelen5 km16:29Ooyse landloop (Oud-Zevenaar)
Milou Mattijssen1000 m3:08Ooyselandloop (Oud-Zevenaar)
26-05-2012
Bregje Sloot1000 m3.17.51Competitie (Wageningen)
Milou Mattijssen1000 m3:32.13Competitie (Wageningen)
Linde Kaspersma1000m3.27.94competitie (Wageningen)
25-05-2012
Daan Reintjes1500 m4:03:13Hardloopgala (Tilburg)
Justin Meerenburgh1500 m04.03.80Loopgala (Tilburg)
Michael van der Kroon800 m1:59.28Track Meeting (Utrecht)
Guido Engelen800 m2:06,23Trackmeeting (Utrecht)
Thijs Hubers800 meter2.08,45Trackmeeting (Utrecht)
Nadine Willems800 meter2.20.98trackmeeting (Utrecht)
18-05-2012
Daan Reintjes1500 m3:58:07Track Meeting (Wageningen)
Michael van der Kroon800 m1:59.84Track Meeting (Wageningen)
Peter Okumu100m 11,36trackmeeting (Ede wageningen)
Justin Meerenburgh1500 m04.04.76Trackmeeting (Wageningen)
Peter Okumu200m23,03trackmeeting (Ede wageningen)
Myrthe Nabbe800 m2:20:87Trackmeeting (Wageningen)
Nadine Willems800 meter 2:21.45trackmeeting (Wageningen)
Jorn Heinst1500m4.37.18Trackmeeting Wageningen (Wageningen)
Thijs Hubers1500 meter4.28,24Wageningen trackmeeting (Wageningen)
12-05-2012
Tijs Groen1500m3:49.23Flynth (Hoorn)
Justin Meerenburgh800 m1.58.57Flynth record wedstrijd (Hoorn)
Daan Reintjes800 m1:57:04Flynth Recordwedstrijd (Hoorn)
06-05-2012
Bregje Sloot1500 m5.39Bemmelloop (Bemmel)
Kyra Keurentjes1500 m6.04Bemmelloop (Bemmel)
05-05-2012
Tijs Groen3000m8:13.77Baan (Lisse)
04-05-2012
Edwin Wissema3.000 m9.29.90Trackmeeting (Utrecht)
21-04-2012
Milou Mattijssen1000 m3.35.79Competitie (Gendringen)
Bregje Sloot1000 m3.14.27Competitie (Gendringen)
Linde Kaspersma1000m3.35.86competitie (Gendringen)
Linde Kaspersma80m12.14competitie (Gendringen)
15-04-2012
Milou Mattijssen1000 m3:37Rondje Millingen (Millingen a/d Rijn )
Bregje Sloot5 km20.32Rondje Millingen (Millingen a/d Rijn)
Jorn Heinst5km18.14Rondje millingen (millingen)
14-04-2012
Wouter Gijsberts21,1 km 1:12,41Halve Marathon Ommen (Ommen )
Edwin Wissema21,1 km1.16.56Volvo Furness Halve Marathon (Ommen)
09-04-2012
Daan Reintjes10 km35:11Paasloop (Kilder)
Bregje Sloot2,5 km9.47Paasloop (Kilder)
Kyra Keurentjes2500 m10.01Paasloop (Kilder)
Guido Engelen5.2 km18:20Paasloop (Kilder)
Wouter Gijsberts10 km cross34:36Paasloop Kilder (Kilder)
08-04-2012
Justin Meerenburgh5 km16.16Paasloop (Lichtenvoorde)
18-03-2012
Bregje Sloot2,5 km10.34Rondje Nederland (Arnhem)
Milou Mattijssen2,5 km11:02Rondje Nederland (Arnhem)
Guido Engelen5 km16:52Rondje Nederland (Arnhem)
Jorn Heinst5km18.33Rondje nederland (Arhem)
Kyra Keurentjes2500 m10.30Rondje Nederland Arnhem (Arnhem)
Linde Kaspersma5000m22.35Rondje NL (Arnhem)
17-03-2012
Daan Reintjes10 km33:15Veluwepoortloop (Nijkerk)
Wouter Gijsberts10 km33:28Weg wedstrijd (Nijkerk )
11-03-2012
Edwin Wissema10 km33.40City Pier City (Den Haag)
Guido Engelen7.5 km25:26Fatima loop (Nieuw-Wehl)
Kyra Keurentjes1500 m5.40Fatimaloop (Wehl)
Milou Mattijssen1500 m5:53Fatimaloop (Nieuw-Wehl)
Thijs Hubers3 km9.49Fatimaloop (Wehl)
Linde Kaspersma3000m12.28Fatimaloop (Wehl)
Jorn Heinst3km10.05Fatimaloop (Wehl)
Daan Reintjes7.5 km25:11Fatimaloop (Wehl)
26-02-2012
Kyra Keurentjes1000 m3.27.381k runaway finale (Apeldoorn)
Tijs Groen3000m8:22.60 min.NK indoor (Apeldoorn)
12-02-2012
Daan Reintjes3000 m9:01:44NK Indoor junioren (Apeldoorn)
11-02-2012
Linde Kaspersma2000m8.41GOC Cross (Heerde)
Thijs Hubers1500 meter4.27,24NK Indoor (apeldoorn)
05-02-2012
Jorn Heinst5km19.543e zondag beek (beek)
Tijs Groen2920m8.09 min.Korte Cross Mastboscross (Breda)
Nadine Willems2920 meter11:56mastboscross (breda)
Edwin Wissema8 km27.08Midwintermarathon (Apeldoorn)
29-01-2012
Wouter Gijsberts5 km 16:32Cross (Beek)
Justin Meerenburgh5 km16:38:00SOB (Beek)
22-01-2012
Tijs Groen2500 meter7.53 min.Abdijcross (Kerkrade)
Linde Kaspersma600m1.58.02Indoor Apeldoorn (Apeldoorn)
Willemijn ter Avest600m1.51,85Indoor C/D (Apeldoorn)
Edwin Wissema5 km17.00SOB (Beek)
21-01-2012
Kyra Keurentjes1000 m3.29Indoor (Apeldoorn)
14-01-2012
Willemijn ter Avest2000m8.12GOC Cross (Harderwijk)
Daan Reintjes6000 m21:16GOK (Harderwijk)
Bregje Sloot1500 m5.54Open GOK cross (Harderwijk)
Linde Kaspersma2000m8.35Open GOK Cross (Harderwijk)
08-01-2012
Edwin Wissema10 km33.26Dijkencross (Pannerden)
Guido Engelen5.3 km17:33Dijkencross (Pannerden)
Jorn Heinst5.3km20.02Dijkencross (Pannerden)
07-01-2012
Justin Meerenburgh5 km16.06Midwinterloop (Vaassen)
31-12-2011
Justin Meerenburgh10 km33.56Dijkencross (Pannerden)
Justin Meerenburgh10 km33.56.00Dijkencross (Pannerden)
Willemijn ter Avest523.23Dijkencross (Pannerden)
Guido Engelen5 km17:36Dijkencross (Pannerden)
Michael van der Kroon5,3 km17:27Dijkencross (Pannerden)
Tijs Groen3200 meter10.50 min.Sylvestercross (Soest)
Daan Reintjes6000m22:26Sylvestercross (Soest)
30-12-2011
Edwin Wissema5 km17.26Nieuwjaars cross (Vorden)
26-12-2011
Milou Mattijssen2300 m10.41Dijkencross (Pannerden)
Guido Engelen5 km17:44Dijkencross (Pannerden)
Michael van der Kroon5,3 km17:18Dijkencross (Pannerden)
18-12-2011
Jorn Heinst5.3km 19.431e Dijkencross 2011/2012 (Pannerden)
Edwin Wissema10 km33.34Dijkencross (Pannerden)
Dirk Jan Demkes10 km33.37 minDijkencross (Pannerden)
Daan Reintjes5 km16:44Dijkencross (Pannerden)
Bregje Sloot5 km21.15Dijkencross (Pannerden)
Michael van der Kroon5,3 km17:01Dijkencross (Pannerden)
Linde Kaspersma5000m23.36Dijkencross (Pannerden)
Nadine Willems5km22.56dijkencross (Pannerden)
04-12-2011
Edwin Wissema15 km53.36Montferlandrun ('s-Heerenberg)
Tijs Groen15 km.48.19 min.Montferlandrun ('s-Heerenberg)
27-11-2011
Daan Reintjes6200 m21:26NK Cross (Tilburg)
Tijs Groen2500 meter7.04 min.NK korte cross (Tilburg)
Nadine Willems2500m9:59warandeloop (Tilburg)
Guido Engelen5 km17:13Zwartepietenloop (Bemmel)
Edwin Wissema5 km16.41Zwartepietenloop (Bemmel)
26-11-2011
Linde Kaspersma2200m9.19N.K. Cross warandeloop (Tilburg)
Kyra Keurentjes1700 m6.24NK cross (Tilburg)
Bregje Sloot1700 m6.13Warandeloop (Tilburg)
Willemijn ter Avest2200m8.43Warandeloop (Tilburg)
12-11-2011
Bregje Sloot1600 m5.35Papendalcross (Arnhem)
Nadine Willems1600m5.55papendalcross (arnhem)
Willemijn ter Avest2250m8.56Papendalcross (Arnhem)
Linde Kaspersma2250m10.01Papendalcross (Arnhem)
Daan Reintjes7000 m24:04PapendalCross (Arnhem/Papendal)
30-10-2011
Jorn Heinst2500m8.42Doetinchem (Doetinchem)
Edwin Wissema21,1 km1.15,03Halve marathon (Doetinchem)
Tijs Groen21,1km1:10.23Halve marathon (Doetinchem)
Linde Kaspersma2500m10.17Halve Marathon (Doetinchem)
Michael van der Kroon7,5 km25:10Halve marathon (Doetinchem)
Guido Engelen7.5 km26:22Halve Marathon (Doetinchem)
22-10-2011
Bregje Sloot1000 m4.27Athlos Cross (Harderwijk)
Willemijn ter Avest1500m6.51Athlos Cross (Harderwijk)
Daan Reintjes2500 m9:01Athlos Cross (Harderwijk)
Jorn Heinst2500m9.47Athlos cross harderwijk (harderwijk)
Linde Kaspersma2000m9.28AV Athlos Cross (Harderwijk)
16-10-2011
Michael van der Kroon5 km16:10Wim Lebbink Herfstlopen (Wehl)
Edwin Wissema5 KM16.00Wim Lebbink Herfstlopen (Wehl)
08-10-2011
Michael van der Kroon400 m54.03Clubkampioenschappen (Zevenaar)
02-10-2011
Tijs Groen10km31:41Wim lebbink herfstloop (Wehl)
Bregje Sloot5 km20.21wim lebbink herfstloop (wehl)
Edwin Wissema10 km34.15Wim Lebbink Herfstlopen (Wehl)
Guido Engelen5 km16:58Wim Lebbink Herfstlopen (Wehl)
Michael van der Kroon5 km16:02Wim Lebbink Herfstlopen (Wehl)
25-09-2011
Linde Kaspersma4x800 meter10.20.57N.K.Estafette (Amstelveen)
Willemijn ter Avest4x800 m10.20.57NK Estafette (Amstelveen)
Eveline Brand4x800m10.20.57 nk estafette (amstelveen)
10-09-2011
Edwin Wissema5 km16.34Kramp Run (Varsseveld)
03-09-2011
Daan Reintjes1500 m4:10:17 DSM ijseldelta baan circuit (Kampen)
02-09-2011
Willemijn ter Avest800m2.34,76Trackmeeting (Utrecht)
Eveline Brand800meter2.42.31Trackmeeting (Utrecht)
28-08-2011
Willemijn ter Avest1 km3.27Sevenaerrun (Zevenaar)
Bregje Sloot1000 m3.28Sevenaerrun (Zevenaar)
26-08-2011
Eveline Brand400meter1.06.12 instuif (Apeldoorn)
Daan Reintjes800 m2:00:63Apeldoorn instuif (Apeldoorn)
Nadine Willems400m65,11Instuif (Apeldoorn)
Willemijn ter Avest800 m2.36,39Instuif (Apeldoorn)
06-08-2011
Tijs Groen1500m3:48.64Flanderscup (Ninove (be))
02-08-2011
Daan Reintjes7.6 km26:30Winterswijk zomeravondloop (Winterwijk)
Willemijn ter Avest2,5 km10.45Zomeravondloop (Winterswijk)
Thijs Hubers6 km28.52 Zomeravondloop (Winterswijk)
Michael van der Kroon7,6 km27:23Zomeravondloop (Winterswijk)
31-07-2011
Tijs Groen1500m3:52.15NK Finale (Amsterdam)
30-07-2011
Tijs Groen1500m4:02.02NK series (Amsterdam)
22-07-2011
Guido Engelen1500 m4:23,04Track Meeting (Wageningen)
Jorn Heinst1500m4.40track meeting wageningen (wageningen)
16-07-2011
Bregje Sloot1000 m3.21.99KBC Nacht (Heusden (B))
Tijs Groen1500m3:51.04KBC nacht (Heusden (be))
Willemijn ter Avest1000m3.22,14Kbcnacht (Heusden (B))
15-07-2011
Michael van der Kroon3000 m9:12.73Track Meeting (Utrecht)
Guido Engelen3000 m9:28,82Trackmeeting (Utrecht)
Thijs Hubers3000 meter9.56,70 Utrecht trackmeeting (Utrecht)
10-07-2011
Daan Reintjes1500 m4:20:53NK junioren 1500m Finale (Alphen aan den Rijn)
09-07-2011
Daan Reintjes1500 m4:13:89NK junioren 1500m Halve Finale (Alphen aan den Rijn)
05-07-2011
Peter Okumu200m23,42instuif (nijmegen)
03-07-2011
Thijn van Elburg1000 meter4:54Midzomerrun (Westervoort)
Guido Engelen10 kmDNFMidzomerrun (Westervoort)
Willemijn ter Avest1000m3.23midzomerrun (Westervoort)
Jorn Heinst5km18.33midzomerrun (westervoort)
02-07-2011
Peter Okumu400m52,41Keien meeting (Uden )
Tijs Groen1500m3:50.14Keienmeeting (Uden)
Michael van der Kroon1500 m4:06.96MONDO Keien Meeting (Uden)
24-06-2011
Tijs Groen800m1:52.36Martini Bokaal (Groningen)
Michael van der Kroon3000 m8:56.59Track Meeting (Utrecht)
Guido Engelen3000 m9:27,76Track Meeting (Utrecht)
Justin Meerenburgh800 m1.58.13Track Meeting (Utrecht)
Daan Reintjes1500 m4:15:79Utrecht trackmeeting (Utrecht)
Thijs Hubers1500 meter4.31,38Utrecht trackmeeting (Utrecht)
18-06-2011
Willemijn ter Avest1000m3.11,71Stedenwedstrijd (Zevenaar)
Jorn Heinst1500m4.41stedenwedstrijd zevenaar (zevenaar)
15-06-2011
Nadine Willems400m65.01Wageningen loopgala (wageningen)
13-06-2011
Jorn Heinst5km18.47Kroon ooyse (zevenaar)
Willemijn ter Avest1000m2.52Ooyse Landloop (Oud-Zevenaar)
Daan Reintjes5 km16:15Ooyse landloop (Oud-Zevenaar)
Michael van der Kroon5 km15:41Ooyse Landloop (Oud-Zevenaar)
Guido Engelen5 km16:49Ooyse landloop (Oud Zevenaar)
Thijs Hubers5 km17.19Ooyse landloop (Oud-Zevenaar)
07-06-2011
Peter Okumu300m36,85AC Waalwijk 66 (waalwijk)
Myrthe Nabbe400 m62.07baancircuit midden-brabant (Waalwijk)
Nadine Willems400m64.81baancircuit midden-brabant (Waalwijk)
04-06-2011
Tijs Groen1500m1:52:46Flanderscup (Oordegem)
03-06-2011
Peter Okumu100m11.72rob druppers (neuwegein)
Peter Okumu200m22,98rob druppers (neuwegein)
Michael van der Kroon3000 m8:59.20Rob Druppers Games (Nieuwegein)
02-06-2011
Edwin Wissema3000 m9.23,45Harry Schuling Games (Vught)
Daan Reintjes3000 m9:14:84Harry Schulting Games (Vught)
29-05-2011
Guido Engelen6.4 km22:05Zuid As Run (Amsterdam)
28-05-2011
Jorn Heinst1500m4.52Dronten (Dronten)
Willemijn ter Avest1000m3.19,44GOK (Dronten)
27-05-2011
Michael van der Kroon1500 m4:06.82Track Meeting (Utrecht)
Peter Okumu400m52.13track meeting (utrecht)
Tijs Groen800m1:52.223Trackmeeting (Utrecht)
25-05-2011
Willemijn ter Avest1000m3.15,34Global Athletics (Nijmegen)
Isabel Sticker800 m2.14:38 min.Global Athletics (Nijmegen)
Tijs Groen800m1:52.61Global Athletics (Nijmegen)
Daan Reintjes800 m1:58:96Nijmegen global athletics (Nijmegen)
20-05-2011
Guido Engelen1500 m4:26;97Baan / instuif (Wageningen)
Tijs Groen800m1:52.41Meeting (Wageningen)
Michael van der Kroon1500 m4:11.09Track Meeting (Wageningen)
Justin Meerenburgh800 m1.58.20Track Meeting (Wageningen)
Sophie van der Most800m2.23.39Track Meeting (Wageningen)
Peter Okumu400m51,55Track Meetings (Wageningen )
11-05-2011
Daan Reintjes800 m2:04:65Amersfoort circuit (Amersfoort)
Myrthe Nabbe800 m2.27.41Amersfoort circuit (Amersfoort)
Peter Okumu100m11.52Gooi & Eemlandinstuif (amerstfoort)
Peter Okumu200m23.46Gooi & Eemlandinstuif (amerstfoort)
Michael van der Kroon800 m2:00.61Gooi & Eemlandinstuif (Amersfoort)
25-04-2011
Willemijn ter Avest2,5 km9.56Paasloop (Kilder)
Michael van der Kroon5,2 km17:04Paasloop (Kilder)
03-04-2011
Daan Reintjes600 m1:26:35Test wedstrijd (Zevenaar)
Myrthe Nabbe600 m1.41.04Test wedstrijd (Zevenaar)
02-04-2011
Guido Engelen600 m1:30.8Test wedstrijd AV de Liemers (Zevenaar)
Michael van der Kroon600 m1:27.51Testwedstrijd (Zevenaar)
Willemijn ter Avest600 m1.49,85Testwedstrijd (Zevenaar)
Bregje Sloot600 m1.50.26Testwedstrijd (Zevenaar)
Thijs Hubers600 meter1.32,92Testwedstrijd (Zevenaar)
Sophie van der Most600m1.41.79Testwedstrijd (Zevenaar)
Peter Okumu600mweet nietTestwedstrijd (zevenaar)
Jorn Heinst600m1.37Testwedstrijd (Zevenaar, baan)
27-03-2011
Willemijn ter Avest2,5 km10.31Rondje Nederland (Arnhem)
Bregje Sloot2,5 km10.09Rondje Nederland (Arnhem)
Michael van der Kroon5 km16:07Rondje Nederland (Arnhem)
Guido Engelen5 km17:40Rondje Nederland (Arnhem)
Daan Reintjes5 km16:44 Rondje Nederland (Arnhem)
Jorn Heinst5 km19:26Rondje nederland (Arnhem openluchtmuseum)
13-03-2011
Jorn Heinst3 km11.01Fatima loop (Nieuw-wehl)
Willemijn ter Avest1500 m5.30Fatimaloop (Nieuw-Wehl)
Bregje Sloot1500 m5.27Fatimaloop (Nieuw Wehl)
Sophie van der Most3 km11.17Fatimaloop (Nieuw-Wehl)
Michael van der Kroon7,5 km24:27Fatimaloop (Nieuw-Wehl)
Justin Meerenburgh7,5 km24.28Fatimaloop (Nieuw Wehl)
Guido Engelen7.5 km26:13Fatimaloop (Wehl)
26-02-2011
Tijs Groen1500m3:52Limietpoging EK Parijs (Apeldoorn)
Michael van der Kroon3000 m9:04.04NSK Indoor (Apeldoorn)
20-02-2011
Sophie van der Most3990m17.02NK Cross (Hellendoorn)
Tijs Groen2685m8:37NK korte cross (Hellendoorn)
19-02-2011
Bregje Sloot1565 m6.32NK cross (Hellendoorn)
Willemijn ter Avest1565 m6.28NK cross (Hellendoorn)
13-02-2011
Bregje Sloot1000 m3.28.151Krunaway finale (Apeldoorn)
Willemijn ter Avest1000 m3.24,47Finale 1krunaway (Apeldoorn)
Erwin Reijmer10 km32.53Groet Uit Schoorl Run (Schoorl)
Tijs Groen1500m3:50:20NK indoor finale (Apeldoorn)
12-02-2011
Justin Meerenburgh6000 m21:09cross (Bennekom)
Sophie van der Most3500m15.20GOC (Epe)
Daan Reintjes6000 m20:45Goc - Epe (Epe)
Mats Fierkens3500 meter13.38 min.GOK Cross (Epe)
Tijs Groen1500m3:55:44NK indoor series (Apeldoorn)
06-02-2011
Willemijn ter Avest2 km7.48cross (Beek)
Bregje Sloot2 km8.07cross (beek)
Eveline Brand2000 M8.39Cross (Beek)
Erwin Reijmer18,5 km1:01:39Hollander Techniek Mini-Marathon (Apeldoorn)
05-02-2011
Myrthe Nabbe800 m Series2:26.69NK indoor (Apeldoorn)
30-01-2011
Tijs Groen800m1:54.05800m (Dortmund)
Willemijn ter Avest2 km8.04cross (Beek)
Mats Fierkens2 km.6.43cross (beek)
Peter Okumu400 meterweet nietindoor (dortmund)
Daan Reintjes5000 m17:06sob-beek (Beek)
Erwin Reijmer10 km32:55Winterbosloop (Beek)
Michael van der Kroon5 km16:30Winterbosloop (Beek)
23-01-2011
Mats Fierkens2 km7.01cross (beek)
Daan Reintjes5000 m17:22sob-beek (Beek)
Guido Engelen5 km17:28Winterbosloop (Beek)
Sophie van der Most5 km19.39Winterbosloop (Beek)
Michael van der Kroon5 km16:23Winterbosloop (Beek)
Erwin Reijmer5 km15:56Winterbosloop (Beek)
22-01-2011
Eveline Brand600M01.49,88indoor junioren C D (apeldoorn)
Willemijn ter Avest600m1.50,1Nationale C/D spelen (Apeldoorn)
09-01-2011
Tijs Groen10km31:21Dijkencross (Pannerden)
Guido Engelen5 km18:09Dijkencross (Pannerden)
Michael van der Kroon5,3 km17:38Dijkencross (Pannerden)
Eveline Brand400 M01.07.65Indoor (Dortmund)
02-01-2011
Guido Engelen5 km18:21Dijkencross (Pannerden)
Michael van der Kroon5,3 km17:33Dijkencross (Pannerden)
Jorn Heinst5,3km22.00Dijkencross Pannerden 3de (Pannerden)
31-12-2010
Sophie van der Most3200m14.04Sylvestercross (Soest)
26-12-2010
Michael van der Kroon5,3 km18:28Dijkencross (Pannerden)
19-12-2010
Peter Okumu5km19,00dijkencross (pannerden)
11-12-2010
Willemijn ter Avest1600 m5.58Papendalcross (Arnhem)
Bregje Sloot750 m2.34Papendalcross (Arnhem)
28-11-2010
Peter Okumu2000m6,15 Warandeloop Tilburg (tilburg)
Tijs Groen2000m5:26Warande Korte Cross (Tilburg)
Michael van der Kroon2000 m6:09Warandeloop (Tilburg)
Sophie van der Most3700m14:29Warandeloop (Tilburg)
Guido Engelen5 km17:06Zwarte Pietenloop (Bemmel)
Erwin Reijmer5 km15:53Zwarte pietenloop (Bemmel)
27-11-2010
Bregje Sloot1200 m4.14Warandeloop (Tilburg)
Willemijn ter Avest1700 meter6.19 min.Warandeloop (Tilburg)
13-11-2010
Jorn Heinst2500 meter10.20Cros Harderwijk (Harderwijk)
Peter Okumu3000 meter10,48Cross (Harderwijk)
Eveline Brand2000 m8.51cross competitie wedstrijd (Hardewijk)
Bregje Sloot1000 m3.57GOC (Harderwijk)
Sophie van der Most2500m10.01GOC (Harderwijk)
Tijs Groen3000 30:40GOC (Harderwijk)
Michael van der Kroon3000 m10:06GOC (Harderwijk)
Erwin ReijmerLange cross (9000m)31.39GOC (Harderwijk)
Willemijn ter Avest1500 meter6.07GOC Harderwijk (Harderwijk)
17-10-2010
Erwin Reijmer10 km33.00Wim Lebbink Herfstlopen (Wehl)
Michael van der Kroon5 km16:37Wim Lebbink Herfstlopen (Wehl)
16-10-2010
Sophie van der Most2500m10.11GOC (Dronten)
10-10-2010
Tijs Groen4mijl20:164mijl van Groningen (Groningen)
Erwin Reijmer10 km33.23Wim Lebbink Herfstlopen (Wehl)
09-10-2010
Peter Okumu100m11.76club kampioenschaap (zevenaar)
Peter Okumu400m 52 secclub kampioenschaap (zevenaar)
Michael van der Kroon400 m54.58Clubkampioenschappen (Zevenaar)
03-10-2010
Bregje Sloot1500 m5.56wim lebbink herfstloop (wehl)
Erwin Reijmer10 km33:40Wim Lebbink Herfstlopen (Wehl)
Michael van der Kroon5 km16:29Wim Lebbink Herfstlopen (Wehl)
26-09-2010
Guido Engelen6.1 km21:19Posbankloop (Velp)
18-09-2010
Willemijn ter Avest600 meter1.49,47stedenwedstrijd (Deventer)
12-09-2010
Willemijn ter Avest1000 m3.32.31 krunaway (Arnhem)
04-09-2010
Sophie van der Most2000m6.44.70C-interland (Lemgo, Duitsland)
29-08-2010
Bregje Sloot1000 m3.39Sevenaerrun (Zevenaar)
Guido Engelen5 km17:01Sevenaerrun (Zevenaar)
Erwin Reijmer5 km16:32SevenaerRun (Zevenaar)
Peter Okumu5 km.17:47sevenaerrun (zevenaar)
Willemijn ter Avest1 kilometer3,37Sevenaerrun 1krunaway (Zevenaar)
27-08-2010
Mats Fierkens800 meter2.09.63trackmeeting (utrecht)
21-08-2010
Sophie van der Most1000m3.03.11C Spelen (Amsterdam)
13-08-2010
Sophie van der Most1500m4.51.70Wageningen Track Meeting (Wageningen)
30-07-2010
Sophie van der Most1000m2.58.44Run2Day Track Meeting (Utrecht)
18-07-2010
Bregje Sloot1000 m3.31.99Finale 1K runaway (Amsterdam)
Tijs Groen1500m finale3:49:87NK atletiek (Amsterdam)
17-07-2010
Tijs Groen1500m3:52NK atletiek (Amsterdam)
10-07-2010
Sophie van der Most800 meter2.20.14KBC Nacht (Heusden)
Nadine Willems800m2,29,13kbc nacht (Heusden)
Willemijn ter Avest1000 m3.27,62kbc nacht van de atletiek (Heusden)
Bregje Sloot1000 m3.30.23KBC nacht van de atletiek (Heusden )
Isabel Sticker800 m2.15:38 min.kbc nacht van de atletiek (heusden)
Tijs Groen1500m3:49.67KCB nacht (Heusden (be))
09-07-2010
Peter Okumu200 meter23,10Trackmeeting (neuwegein)
03-07-2010
Tijs Groen1500m3:48.64Keienmeeting (Uden)
Tijs Groen800m1:53.27Meeting (Kerkrade)
Peter Okumu400m51.14mondo keien meeting (uden)
27-06-2010
Tijs Groen8001.52.56 min.druppers games (nieuwegein)
18-06-2010
Tijs Groen800m1:52.04Martinibokaal (Groningen)
06-06-2010
Michael van der Kroon5000 m16:22.83Competitie (Nijmegen atletiek)
01-06-2010
Peter Okumu400m51.32 secHetloopcentrum (Nijmegen)
Guido Engelen3000 m9:30,55Instuif (Nijmegen)
Michael van der Kroon800 m2:00.23Instuif (Nijmegen atletiek)
30-05-2010
Tijs Groen1500m3"57FBK Games challenge (Hengelo)
28-05-2010
Michael van der Kroon1500 m4:14.15Instuif (Apeldoorn)
26-05-2010
Eveline Brand10003.28.41Global (Nijmegen)
Sietse van den Elzen1000m2.57.69Global (Nijmegen)
Willemijn ter Avest1000 meter3.21,55Global Athletics (Nijmegen)
Tijs Groen1500m3:52global athletics (Nijmegen)
24-05-2010
Jorn Heinst5km20.09kroon ooyse landloop (oud zevenaar)
Jorn Heinst5km20.11kroon ooyse landloop (oud zevenaar)
Thijs Hubers5 km 19.32kroon ooyselandloop (oud-zevenaar)
Bregje Sloot1000 m3.04Ooyse landloop (Zevenaar)
Michael van der Kroon5 km16:02Ooyse landloop (Oud-Zevenaar)
Mats Fierkens5 km.17.44ooyse landloop (oud-zevenaar)
Guido Engelen5000 m16:51Ooyse landloop (Zevenaar)
22-05-2010
Tijs Groen800m1:52:38Hoorn (Hoorn)
Willemijn ter Avest10003.21steden (zevenaar)
18-05-2010
Michael van der Kroon800 m2:02.72Nacht van Nijmegen (Nijmegen atletiek)
13-05-2010
Michael van der Kroon3000 m9:09.98Harry Schulting Games (Vught)
27-04-2010
Michael van der Kroon3000 m9:17.65Instuif (Nijmegen atletiek)
13-04-2010
Eveline Brand600 M0,01,48,35Baaninstuif (Nijmegen)
Eveline Brand600M01.48,35Baaninstuif (Nijmegen)
28-03-2010
Eveline Brand400 M0,01,04Testwedstrijd 2010 (Zevenaar)
Peter Okumu300m36.7 sectestwedstrijds (zevenaar)
07-03-2010
Willemijn ter Avest1565 meter6.29 minNk cross (Hellendoorn)
Eveline Brand2050 M0,07,07NK cross (Nijverdal)
06-03-2010
Mats Fierkens3490 meter13.13 min.NK Cross (Hellendoorn)
31-01-2010
Eveline Brand2 KM0,08,29winterboslopen 2 (Beek)
09-01-2010
Eveline Brand1500 M0,06,13GOC- cross (Aalten)
Willemijn ter Avest1500 meter0000GOK Aalten (Aalten)
Mats Fierkens3500 meter11.28 min.OGOK Cross (Aalten)
03-01-2010
Eveline Brand2,3 KM0,10,18Dijkencross 3 (Pannerden)
12-12-2009
Mats Fierkens3100 meter10.59 min.Papendal Cross (Arnhem)
Eveline Brand1600 M0,06,41Papendalcross (Arnhem)
04-04-2009
Eveline Brand600 M1,58,5Testwedstrijd (Zevenaar)
28-02-2009
Mats Fierkens2100 meter7.48 min.NK Cross (Gilze Rijen)